Модні плаття сезону осінь!

posted in: Жіночий одяг | 0

одяг с інтернетуОдяг, сукні – продовження нас. Через одяг ми намагаємося виразити свої почуття і світовідчуття. Жінкам завжди хочеться виглядати яскраво і привабливо, нівелювати недоліки фігури ,підкреслити сильні сторони. Найпривабливіший для жіночої статі одяг, це стильні сукні. І це не секрет! Але як вибрати і купити плаття, в якому саме ви будите принцесою і як відфільтрувати ось ЦЕ найкрасивіше плаття з усього розмаїття інших?

Зараз дуже популярні сукні пастельних тонів ,відтінків морозива і щербету, як однотонні ,так і з яскравим принтом сукні. Є маленька хитрість: якщо ви відчуваєте, що одне плаття ,наприклад фісташкове, виглядає нуднувато, одягніть яскраве багатоярусне намисто .

Немає сенсу зациклюватися на брендах, адже в магазинах класу люкс, так і в магазинах простіше можна знайти справжні шедеври. Головне, щоб ви відчували себе особливою у своїй знахідці, новій сукні.

Раніше свіжо і актуально виглядають сукні-обманки «2 в 1». Варіантів безліч: «шкільний» (світлий верх, темний низ), джинсові варіації з картатим принтом, Можливе оздоблення сукні з басками». Сукні «максі» залишилися в минулому сезоні, а довжина «міді» набирає обертів. Але йде, на жаль, не всім.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.