Модні пальто.

купити пальтоУ цьому сезоні, як ми вже сказали, можна дати душі відірватися і розбавити все злиттям різних фарб, все залежить лише від ваших бажань і фасону пальто, яке ви вибрали. Відзначимо ще, що, нарешті, все квіткові принти пішли в скриню до бабусі, на зміну їм прийшла геометрична асиметрія, велика клітинка або навіть звірине забарвлення, спробуйте також використовувати калейдоскоп. Але пам’ятайте, що кожній речі своє місце.

Хочеться відзначити, що жіночність в моді, як завжди, вище за все, в цьому сезоні ви можете підкреслити свою “хрупкість” пальто бушлатами або ж військовими мілітарі.

Roberto Cavalli в цьому році попереду всієї планети. Двозначне пальто без рукавів і пальто з бахромою – все це пішло від модного будинку Cavalli. Зверніть увагу на напівпальто, вони і практичні і зручні, та й поєднувати їх можна з чим завгодно, хоч спідниця олівець, хоч чоботи ботфорти. Серед модних силуетів можна виділити А-силует або ж трапецію. Зверніть увагу також на пальто з запахом, це пальто яке фіксується тільки поясом. Коміри і капюшони проглядаються у багатьох дизайнерів, чим більше комір, тим і тепліше і модніше – це ми можемо спостерігати в колекції Victoria Beackham.

Найпопулярнішим, мабуть, все-таки, варто відзначити штучне хутро. Пальто з хутра – і ви вже виділяєтеся з натовпу, так, і яка дівчина відмовиться від поповнення своєї колекції черговим хутряним виробом. Відзначимо також пальто, схоже на сталь або метал, але тут потрібно бути акуратніше і не переборщити, якщо ви вибираєте напівпальто, тут потрібно утриматися від занадто визиваючої тканини, якщо ж ви вибрали пальто міді, то метал зробить вас дуже модною.

Для екстравагантних дам в цьому сезоні будинки моди передбачили і пальто із пір’я. Замшеве пальто з бахромою, нарешті, доповнило весь гардероб з бахроми, адже вже декілька сезонів в моді сумки та взуття з бахромою. Багато будинків мод не упустили можливість використовувати одну з улюблених деталей жіночого гардеробу – вовняні пончо. З матеріалом все так же, як і з кольором, поєднувати можна все – і хутро зі шкірою, і метал з пір’ям.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.