Модні пальто 2018 від виробника.

posted in: Жіночий одяг | 0

Модні пальто 2018, вибираємо за типом фігури.

Незважаючи на те, що для кожного типу жіночої фігури існують свої фасони пальто, кожен з модних будинків обов’язково випускає нову колекцію до кожного сезону. Ось деякі головні тенденції та критерії вибору даного предмета одягу.

Предмети з чоловічого одягу давно полюбилися жінкам. Саме тому немає нічого нового і в лекалах чоловічих пальто. Саме в них прагнуть одягнути модниць дизайнери, використовуючи широкі плечі і вільну посадку. Укорочена версія пальто-мантії або пальто-пончо цілком комфортна для повсякденного життя і є теж однією з наймодніших моделей цього сезону.

Дівчатам з повними формами не слід вибирати пальто-кокон через примхливості фасону: він повнить фігуру. На жаль, до такого жіночого пальто складно підбирати низ. Спідницю, лосіни або штани потрібно вибирати вузькі і обтягуючі.

Пальто в стилі військового одягу, а саме шинель в стилі мілітарі – безумовний писк сезону. Кольору хакі, натуральна шкіра і армійські деталі – великі ґудзики, широкі пояси, значні кишені і погони. Слід звертати увагу на ці деталі.

Якщо зробити вибір в сторону класичного пальто, це буде безпрограшним рішенням. Для самих різних фігур існують фасони приталеного двобортного пальто до колін. Поєднання елегантності та стриманості здатне будь-якій жінці створити неповторний образ.

Говорячи про кольори, допустимі як яскраві, так і спокійні відтінки. Особливо популярні пастельні відтінки. Якщо є бажання придбати саме пальто з принтом, то лідером є клітинка.

До фігури типу «яблуко» підійде приталене однобортне пальто, по довжині трохи нижче найбільш широкої частини стегон, де візуально позначена талія. Від пальто вільного крою слід відмовитися. Якщо у вас тип фігури «груша», слід вибирати пальто з широким верхом, наприклад з великим коміром, хутряною обробкою або з широкими плечима. Оптимальна довжина – не нижче коліна, і необхідний пояс для талії.

Фігурі «перевернутий трикутник» слід відволікати погляди від широких плечей і створити видимість, що вони рівні низу. У цьому допоможуть пальто, що розширюються донизу, з плісировкою або складками. Верх повинен бути приталений і строгий. Якщо ви вибираєте пальто для фігури типу «прямокутник», зробити її м’якше і жіночніше допоможе пояс або ремінь.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.