Модні кольори в одязі 2020 році.

posted in: Жіночий одяг | 0

яскраве платтяБудь-якій дівчині, яка бажає йти в крок з часом цікаво, який колір в моді в 2020 році. У цій статті ми проведемо огляд декількох кольорів, які будуть модними за версією шанованих дизайнерів одягу і експертів моди.

Яскраві кольори взимку в одязі.

Перше в зимовий час дизайнери випускали одяг темних і холодних відтінків, в цьому році було зроблено виняток. У період зими 2019-2020 року був представлений ​​верхній одяг золотистих і срібних відтінків, а також яскраво червоного і зеленого. Таке нововведення було зроблено для поліпшення настрою, так як зима має тьмяні й холодні кольори.

1. Синій колір.
Наймоднішим кольором цього року вважається синій, зокрема його відтінки, бірюзовий і блакитний. Одяг даного кольору був представлений ​​багатьма знаменитими модними будинками.

2. Червоний колір.
Не дивлячись на успіх синього кольору, червоний також має величезну популярність у модних будинків. В основному червоний колір підходить для розкутих і впевнених у собі дівчат. Найпопулярнішим відтінком буде винний, який повинен бути не тільки в гардеробі, але і в косметичці. Також червоний колір можна поєднувати з чорним, в результаті чого вийде цікавий і актуальний стиль який приверне увагу багатьох очей.

3. Колір золота і срібла
Для виділення розкоші і багатства дизайнери радять використовувати золотисті і сріблясті кольори в одязі та принтах. Блиск такого одягу покаже вас вольовитою і спокусливою дівчиною.

4. Зелений колір.
Модний зелений колір залишається не менше актуальним і в цьому році. Використовувати можна майже будь-які відтінки зеленого кольору, головне щоб він не був занадто яскравим і кричущим. Також можна використовувати кольори хакі, на останніх показах моди було представлено багато одягу з використанням даного відтінку. Бажано використовувати зелений колір разом з білими або чорними відтінками. Для нейтрального поєднання можна змішати тьмяно зелені і бежеві кольори.

5. Помаранчевий колір.
Для літнього настрою відмінно підійде одяг помаранчевого кольору, який популярний вже кілька років. Ідеальним поєднанням буде сині і помаранчеві відтінки. Кращим модним платтям буде пекучий жовтий колір, таким чином, ви привернете велика увага, і від вас буде віяти річним яскравим настроєм.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.