Модні футболки сезону 2020.

posted in: Жіночий одяг | 0
купити футболку україна

Модні футболки сезону 2020!

Законодавці моди вже давно назвали найактуальніші кольори жіночих футболок в 2020 році. У список потрапили помаранчевий, лимонний і червоний колір, тому в цьому сезоні ніхто не буде відчувати себе «сірою мишкою». Тільки ці відтінки більше підходять до теплої пори року. А ось в більш прохолодну погоду відмінно виглядатимуть чорний, синій і фіолетовий кольори.

Як і раніше не виходять з моди класичні футболки в чорно-білому кольорі, втім, як і інші двоколірні моделі.

Також популярними залишаються футболки з чорно-білим принтом.

Все ще актуальними вважаються монохромні гами. Правда, дизайнери радять розбавляти чорний колір не тільки білим, але і фіолетовим, червоним і синім.

А ось сірі відтінки втратили свої лідируючі позиції і поступилися місцем яскравим кольорам.

У сезоні, дійсно модними стають футболки з коротким рукавом, що особливо важливо для літа. Тканини потрібно намагатися вибирати натуральні, хоча виробники зазвичай змішують кілька різних матеріалів. Найкраще свій вибір зупинити на поєднанні бавовни з силіконом.

У цьому сезоні вибирайте моделі з капюшоном або круглим коміром, а ось V-подібний виріз зараз не в моді.

У прохолодну погоду 2020 футболка з коротким рукавом не зовсім доречна, тому замінюємо її толстовкою з капюшоном. Все дуже практично і зручно.

Гостроактуальними будуть моделі з капюшоном, схожим на скафандр, або з величезним коміром, який легко переробляється в капюшон.

2020 порадує і принтами. Знову в моді малюнки зі всілякими тваринами і смайликами. Любительки готичного стилю зрадіють моді на черепа.

Етнічний орнамент також продовжує бути популярним в цьому сезоні, як і футболки з приколами. А любителям футболу варто придбати футболку з символікою свого улюбленого клубу. Такі футболки теж будуть в тренді.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.