Модні домашні сукні!

posted in: Жіночий одяг | 0

домашні сукніПогодьтеся, не дуже приємна ситуація: несподіваний дзвінок у двері, на порозі гості, і ви відкриваєте, вся така в аморфному полинялому халаті і в стоптаних капцях. Таке відчуття, що ви в будинку не господиня, а затюкана служниця! Яким б не було складне життя домогосподарки, плаття на ній завжди має бути акуратним і красивим. Адже не дарма навіть на домашні сукні існує мода. Отже, які ж в моді домашні сукні в цьому році?

Силует.

Домашні сукні можуть бути різних силуетів, але в цьому році особливо модними визнані три силуети: ампір, туніка і кімоно. Ви помітили? Ці силуети особливо зручні для руху, прибирання, домашніх турбот – але одночасно і для відпочинку теж. Знову ж таки, довжина домашнього сукні може бути різною – починаючи від грайливого міні, і закінчуючи традиційним максі.

Тканина.

Модні домашні сукні виготовляють з натурального і штучного волокна: бавовни, льону або віскози, а для теплої пори ідеальні фліс і велюр. При цьому модне плаття може бути як тканим, так і трикотажним. Синтетичні сукні теж мають місце бути в модному гардеробі, але вони, як правило, більш підходять як уніформа для виконання найбільш запилених домашніх робіт, адже вони легко перуться і швидко сохнуть.

Колір.

У моді на домашні сукні в цьому році царюють тільки яскраві кольори. Геть сині халати шкільних техничек і непомітні шати сірих мишок! Цикламен, квітуча бузок, червоне вино, соковитий лимон, блакитна незабудка – ось ідеальні кольори для модного домашнього сукні.

Принт суконь.

Класична квіточка займає головні позиції в моді на домашні сукні цього року. Світлі квіти по темному фону, темні квіти по світлому фону – вибирайте будь-які. Дуже цікаво виглядають також сукні з комбінованим принтом – наприклад, квітковий ліф і смугаста спідниця. Однотонні сукні, прикрашені аплікацією або вишивкою-квіткою також в моді.

Деталі на сукнях.

Переважна більшість суконь для будинку відрізняються повною відсутністю будь-яких доповнень. Їх окрасою є тільки крій і малюнок. Однак серед новинок можна виявити такі цікаві деталі, як бейки в колір основного матеріалу на сукнях з принтом, зручні нагрудні кишені, контрастні гудзики, кулиски, а також вузькі мережива – класична прикраса домашньої сукні.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.