Модні блузки на кожен день.

posted in: Жіночий одяг | 0

 блузки оптомСтильні тенденції – палітра і принт.

Палітра і принт, в більшості випадків йдуть, тісно стикаючись, один з одним. Внаслідок цього, давайте розглянемо обидві складові разом. Для початку бажано зазначити в нових колекціях блузок – це досить часто поширена однотонність матеріалів, з числа яких лідируюче місце займає білий колір.

У популярних колекціях легендарних дизайнерів досить часто можна зустріти білі блузки, все ж вони є найбільше універсальними. Білі блузки зможуть доповнити не тільки діловий або повсякденний образ жінки чи дівчини, але і створити святковий наряд для особливого випадку. І потім, білий колір такий, що до нього підійде абсолютно будь-який інший колір для другої половини наряду.

Темний колір, не дивлячись на цей сезон, займає свою нішу.

Квітковий принт гарантує при кожному крої блузки опинитися в числі самих жіночних варіантів. Квіти влітку – це так і повинно бути, напевно, як, проте, і аромати, і яскраві відтінки, як світло і сонечко.

Смугастий принт використовується дизайнерами досить успішно і в блузках.

Тканина в блузках займає особливе місце. Сказати про те, що жіноча блузка вдалася, цілком можна за двома утворюючими – якість пошиття і вірний вибір тканини.

Блузки з воланами, рюшами.

У разі, якщо говорити про декор 2017 року, то для початку слід поставити блузки з воланами, оборками і рюшами. Це, ясна річ, атрибути романтичного стилю, і все-таки такі блузи цілком можна одягнути куди завгодно.
Волани і оборки можуть бути в будь-якій кількості і на будь-якому місці. А в разі якщо взяти до відома це і додати до всього міру, то такі блузки стануть дуже актуальні в будь-якому стилі і при будь-яких вимогах.

Крім усього перерахованого, треба відзначити моделі з басками, якій завжди цілком можна підкреслити жіночні лінії в фігурі. Блузки жіночі цілком можна купити і носити, не тільки заправивши в спідницю або брюки, дизайнери пропонують одягати їх поверх нижньої частини одягу, використовуючи при цьому пояс або, просто вільний силует. Так чи інакше, жіноча блузка, може бути центральним елементом вашого жіночого вбрання, яке підкреслить Вашу жіночність і чарівність.

Велика кількість цікавих варіантів жіночих блуз від виробника, присутньо в наших нових стильних молодіжних колекціях, Ви зможете побачити і придбати блузки оптом і в роздріб в нашому.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.