Модні аксесуари сезону весна-літо 2020.

posted in: Жіночий одяг | 0

сукніБудь-яке жіноче вбрання, підібране по всім модним тенденціям, без додаткових аксесуарів буде виглядати нудним і неповним. Які ж аксесуари пропонують використовувати провідні світові дизайнери цієї весни і влітку?

Окуляри. У моду знову входять окуляри в спортивному стилі, окуляри, схожі на гірськолижні маски, що закривають майже півобличчя. Вони можуть бути з дзеркальними або кольоровими лінзами. Їх можна одягати не тільки з нарядом в спортивному стилі, але і з романтичним легким жіночим платтям. Також будуть в моді окуляри-метелики, котяче око, оверсайз, окуляри квадратної і трикутної форми. При виборі окулярів не слід спиратися тільки на модні тенденції, потрібно вибирати окуляри, які підходять формі лиця.

Ланцюги та кулони. Головний тренд сезону – ланцюги. Вони довгі, часто масивні, з великими деталями, багатоярусні. Можна комбінувати кілька ланцюгів разом. Підвіска на ланцюжку може бути з великим каменем, черепашкою, у вигляді медальйона. Намиста в морському стилі, намисто з перлів теж будуть в моді.

Чокери – коротке, що прилягає до шиї намисто, – ще один популярний аксесуар цього сезону. Вони можуть бути прикрашені камінням, звисаючими ланцюжками.

Сережки. Тренд сезону – сережки-кільця великого розміру. Кільця можуть бути вузькими, широкими, різнокольоровими, металевими, пластиковими, з оригінальним дизайном. Сережки довгі, що звисають майже до плечей, теж будуть модними. Фішка сезону – носити сережку тільки в одному вусі. Серьга при цьому повинна бути цікавого дизайну і великого розміру, таку сережку неможливо не помітити.

Кільця на пальцях пропонуються теж великі, прикрашені великими каменями. Буде модно кілька кілець на одній руці, але по одному на пальці.

Браслети. Браслети будуть користуватися попитом вузькі, широкі, у вигляді манжетів, у вигляді ланцюгів, металеві, пластикові, прикрашені намистинами, камінням. Пропонується носити по кілька браслетів відразу. Знову буде модно носити браслети на нозі. Вони можуть бути витонченими тонкими у вигляді ланцюжка, а можуть бути більшими, з камінням і великими деталями. Дизайнери пропонують в цьому сезоні носити масивні браслети на передпліччі.

Обідки. Обідки стануть одним з головних прикрас зачіски. Для повсякденного носіння підійдуть тканинні об’ємні каблучки, з принтом. В якості прикраси пропонується використовувати обідки, прикрашені камінням, бісером, стеклярусом.

Панами з принтом, солом’яні капелюхи, хустки-тюрбани стануть захистом від палючого сонця і модною деталлю одягу цього літа. Хустки в цьому сезоні полюбили дизайнери. Вони пропонують пов’язувати їх на голову у вигляді тюрбана, на шию, на ручку сумки, навколо пояса, на манер спідниці.

Пояси. Стиль кроше і макраме, як літній тренд в одязі, знайшов своє відображення і в аксесуарах. Будуть модними пояса у вигляді мотузок з зав’язаними вузлами, пояси з шнурків, прикрашені камінням, намистинами.

Це наймодніші аксесуари майбутнього сезону, які допоможуть створити яскравий стильний образ.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.