Модна термобілизна для походу в гори.

Термобілизна ТМ СтіммаЧасто,той хто збирається в гори замислюється, що одягнути в похід? Питання відразу і просте, і складне. Адже начебто очевидно, що одяг повинен бути одночасно зручним, теплим, не заважати рухатися, але і надійно захищати Вас від вологи, вітру, холоду … Завдань у такої амуніції, як бачимо, чимало. Здавалося б, такого ідеального одягу не існує! Але, ця думка помилкова. Адже все більшим успіхом, як у туристів-екстремалів, так і у піших мандрівників, користується популярністю останнім часом термобілизна, яку краще звичайно купити у виробника.

Цей варіант чоловічого та жіночого одягу – просто чудово підходить для багатьох випадків. Вам не буде холодно в термобілизні взимку, і в той же час вона вбирає вологу і охолоджує тіло в спеку. Термобілизна – доволі легка і приємна на дотик, і якщо Ваша термобілизна зроблена не з синтетики, то в ній Ви можете навіть спати.

Залежно від того, з якою метою Ви прагнете собі купити комплект термобілизни, Ви повинні звертати свою увагу на деякі її особливості. Наприклад, для спортсменів найдоцільніше вибирати термобілизну з синтетичних тканин. Вона прекрасно вбирає вологу, яка неминуча в зв’язку з сильним потовиділенням, а також охолоджує тіло спортсмена, який активно і енергійно рухається під час тренувань і змагань.

Термобілизну на кожен день, надійніше за все вибирати таку, яка сприяє вільній вентиляції Вашого тіла. Шкіра повинна отримувати достатній доступ повітря, тому для прогулянок і носіння в холодну пору року вибирайте термобілизну, вироблену з овечої вовни.

Для екстремальних умов: зимових походів, гірських видів спорту, необхідно купувати білизну з утеплювачем з натуральної вовни або флісу, так як вона має відповідати високим характерним вимогам: бути добре вентильованою, а також зігрівати туриста, коли його тіло знаходиться в стані спокою.

Літня термобілизна має давати можливість Вашому тілу дихати. Тому, в її склад обов’язково включені спеціальні волокна, які сприяють підтримці ідеального температурного балансу.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.