Модна шкільна форма для учнів старших класів.

жіночі штаниСкільки було радості у всіх дітей, а ще більше у підлітків і тих хто збирається вже випускатися зі школи, коли офіційно скасували шкільну форму. Стільки ж жаху було у батьків та вчителів. Батьки тепер ламали голову над тим, у що одягати своє чадо в школу. А вчителі тільки журилися над тим, що відсутність шкільної форми позбавить дітей основ виховання порядку та дисципліни. Але в останні роки все більше шкіл вважали за краще повернутися до минулої практики введення шкільної форми для своїх учнів, при цьому давши свободу учням старших класів.

Практика шкільної форми існує в багатьох країнах світу. Без наявності форми в учнів неможливо уявити собі повноцінний навчальний процес в цих країнах. У нашій же країні особливо виділяється шкільна форма приватних шкіл. Як правило, кожна з таких шкіл розробляє свою особливу форму щороку, перш за все, орієнтуючись на останні тенденції в світі моди.

Така популярність шкільної форми змушує багато фірм розробляти цілі модні колекції для юних модниць. Якщо раніше в радянські часи шкільна форма не могла похвалитися особливою різноманітністю вибору форм і фасонів, то тепер для сучасних школярів «простори» набагато ширше, в модних колекціях для підлітків можна зустріти і красиві блузки, стильні сорочки, модні штани.

Наприклад, взяти шкільну форму для дівчат старших класів. Поєднання сорочки, кофтинки і брюк стало вже класикою нашого часу. Але тепер дівчата підлітки можуть вибирати кофти більш барвистих відтінків з горловиною круглої або V-подібної. Крім кофтинки дівчата можуть поверх сорочки надягати різнокольорові жилети. Популярними відтінками шкільної форми цього року стали зелений, бордовий, синій і малиновий. Головне вибрати такий фасон який буде вигідно підкреслювати поставу, а також візуально робити її вище. Штани жіночі шкільні для старших класів залишаються класичної моделі, але лише трохи ширше і зі стрілками.

Якщо говорити про шкільну форму для дівчаток більш детально, то справжнім писком цього сезону стають речі, прикрашені шотландської кліткою. Дана тенденція перекочувала з світових подіумів. Клітка також присутня і на краватках, жилетах, піджаках та навіть колготках.

Якщо раніше шкільна форма для дівчаток старших класів представляла собою незручні вовняні сукні темних відтінків, то тепер юним модницям дизайнери пропонують зручні і красиві сукні. Дані моделі часто бувають прикрашені накладними кишенями, а крій і фасон візуально робить силует дівчинки більш струнким, а зовнішній образ – легким.

Також як і хлопчикам, для дівчаток пропонується використовувати краватки або яскраві хустки. Тільки для шкільної форми дівчаток краватка виступає в ролі окремого аксесуара, приковує увагу. Краватки можуть бути у вигляді метелика або класичної форми, бути пришиті на блузці або ж вдягатися окремо.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.