Моделі і різновиди брюк.

posted in: Жіночий одяг | 0

сині штаниМоделі і різновиди брюк!

Що нам відомо про брюки? Ми знаємо, що їх популяризація належить Марлен Дітріх і Коко Шанель. Сьогодні різноманітності жіночих брюк немає меж, більшість жінок продовжують їх носити і вважають одним з найбільш демократичних типів жіночого одягу.

Штани «прийшли» до нас зі Сходу і розвиток їх відбувалося в основному в німецьких племенах, які, «позичили» цей вид жіночого одягу у римлян. Однак найбільш масове поширення штанів всіляких фасонів і типів припадає на другу половину XV століття. І той факт, що шовкові шаровари сьогодні шановані багатьма шанувальницями моди, не є дивним. Походженням ці штани зобов’язані вказаним вище періоду. У ті часи їх називали «плундри». Для їх пошиття використовувався шовк. Такі штани носила знать, надаючи плундрам вид подушок. З цією метою їх наповнювали сіном, клоччям, пір’ям, що повністю підтверджувало їх назву, що в перекладі означає «штани з начинкою». Пізніше ця мода поширилася на Англію.

Декорування брюк за допомогою всіляких аксесуарів і стрічок почалося вже у Франції. І в наші дні можна помітити безліч схожих прикрас між сучасними жіночими шароварами і знайомими багатьом з нас за фільмами штанами мушкетерів. Незалежно від матеріалу, такі брюки піддаються обкручування і обв’язування. При цьому головна мета – зберегти тонкий натяк на історичне походження, використовуючи нововведені декоративні аксесуари. Звичайно, силует при цьому зміниться, але його історичне походження і сутність ідеї повинні бути збережені.

Штани й сьогодні продовжують штурмувати моду. При цьому вони можуть бути класичними або приймати форму капрі, шортів, бананів і ін. В моду регулярно повертаються давно забуті старі стилі, які вдосконалюються і знову масово демонструються на міських вулицях і подіумах моди.

Класичні брюки.

Це прямі брюки довжиною до кісточок. Їх виготовляють зазвичай з одноколірної тканини, іноді також з тканини в клітку або смужку. У них зручно працювати, брати участь у ділових зустрічах. Класичні брюки відмінно поєднуються з піджаком такого ж кольору.

Брюки кльош.

З’явилися як матроські штани з характерним розтрубом внизу і потім увійшли в моду як різновид чоловічого та жіночого одягу приблизно в середині 20-го століття. Кльош представляє собою вид крою, при якому лінія краю щодо кромки полотна вирізається по діагоналі. Ця особливість забезпечує таких штанів м’які красиві хвилі, які здіймаються при поривах вітру. Кльош зазвичай починається від колін, проте сьогодні в моді кльош, що йде від стегон, а часом і від талії.

Джинси

Це теж своєрідна класика брюк. Однак джинси можна назвати класичними брюками для відпочинку. При необхідності вийти в світ зазвичай використовуються джинси з прикрасами з бісеру та ін.

Брюки-легінси.

Вони дуже схожі на колготки, яких відрізані стопи. Жінки часто їх одягають під спідницю замість колготок. Звичайно, в цьому випадку легінси повинні бути досить тонкими і ідеально облягати ноги. До таких штанів надягають шкарпетки такого ж відтінку, як спідниця, але контрастного від самих легінси. І чим контрастніше будуть кольори – тим краще буде зовнішній вигляд.

Штани-сигарети.

Це найбільш сексуальний тип штанів, оскільки вони повністю обтягують фігуру. Завдяки сучасним еластичним тканинам, цей тип штанів є супер популярним протягом декількох сезонів.

Брюки-вітрила.

Це звичайні широкі штани, у яких талія містить шнурок або гумку. Найбільш вигідною ця модель брюк є в літню пору. Для пошиття штанів-вітрил використовуються шовкові, лляні та інші легкі типи тканин. Відповідно легкої повинна бути і забарвлення, тобто, вона повинна бути світлих тонів: салатового, бежевого, бузкового та ін.

Штани-Банани.

Це широкі, що звужуються донизу і складками на талії штани. Зазвичай їх шиють з тканини в клітинку. Дуже добре виглядають банани бежевого кольору, але можливий варіант і інших пастельних відтінків. Не рекомендується для шиття таких брюк використовувати занадто яскраву тканину.

Брюки-Бермуди.

Це все ті ж банани, але коротші, довжиною приблизно до колін. Бермуди зручно використовувати для поїздки на пікнік, але можна ходити в них і на роботу або на дискотеку. Зазвичай їх носять з черевиками мул спортивним взуттям, але можна одягати під Бермуди взуття і на підборах.

Брюки-Бриджі.

Довжина таких брюк може зазвичай трохи нижче коліна, але іноді може бути і до литок. У нижній частині бриджі містять манжети. Широкий асортимент тканин дозволяє висловити індивідуальність і пошити бриджі необхідного стилю і забарвлення. Смужка і клітина, строкаті стрічки, цікавий сюжет – при виборі малюнка для бридж обмежень практично не існує.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.