Мода, що нас чекає в 2017 році !?

купити пальто недорогоМода багатолика але, що ж нас чекає в 2017 році?

Асиметрія.
Асиметрія продовжує набирати обертів, розрізи з’являються в будь-якій частині одягу ламаючи лінії і обсяги. Оголення жіночих плечей настільки сподобалося дизайнерам, що вони відкривають їх не тільки в блузках і сукнях, а й пальто, відкриваючи при цьому одне плече. У колекціях Zuhair Murad. Fenty x Puma, Balenciaga лінія плечей пішла далеко вниз за рахунок недбало розстебнутих речей.

Асиметричний поділ спідниць і брюк в сукупності з різноманітними варіантами розрізів фокусують погляди на красу ніг.
Все частіше стали зустрічатися на подіумах моделі з відсутнім рукавом, при цьому вони оформлені в стилі «забули пришити», що визирає з підкладів і з навмисною недбалістю в обробці краю вироба.

Обсяги, обсяги.
У майбутньому сезоні ми побачимо обсяг у вигляді розтягнутих светрів, розширених плечей і навіть в стегна буде додано обсяг. Використання різних фактур, драпірування, волани і оборки все це покликане надати обсяг, і зробити моделі більш м’якими і жіночними. Якщо у вас завалявся светр з розтягнутою горловиною, то це те, що треба!

А що у нас з брюками?
Штани вже давно стали невід’ємною частиною жіночого костюма. В якому тільки вигляді ми їх не бачили! У цьому сезоні вони трохи вкорочені і розширені від стегна. М’які складки на талії роблять їх більш схожими на спідниці. Вони теплі і затишні. У моделях використовують такі тканини як оксамит і велюр, які роблять їх ще й по справжньому святковими додаючи глибини кольору і м’якості.

Нев’янучий стиль мілітарі.
Стиль мілітарі може бути дуже мальовничим і навіть романтичним. На зміну строгим лініям і суворому крою прийшла вишивка в стилі гусарського доломана. Додавання мережива, кручених шнурів і бантиків робить цей стиль дуже жіночним.

Здавалося б, що може бути спільного між блузою з рукавами-ліхтариками і стилем мілітарі-комір в морській тематиці! Так Tommy Hilfiger орієнтує свою колекцію осінь-зима 2016-2017 повністю на морський флот. І виходить у нього дуже мило.

У цьому сезоні стиль мілітарі змінив свою агресію на жіночність і м’якість.

Підведемо підсумок.
Якщо ви є прихильницею жіночності, бантів і оборок, то в цьому сезоні ви сміливо можете приміряти на себе стиль мілітарі. Зараз він як ніколи раніше романтичний.

Якщо вам не чуже бажання експериментів, то ви можете сміливо пробувати асиметрію, додавати розрізи і вирізи або ж просто недбало розстебнути пару гудзиків оголивши при цьому плечі.

Любителі спідниць можуть спробувати додати в свій гардероб вільні м’які брюки та сукні.

Крім усього цього, ми ще не торкнулися теми аксесуарів. Але це вже почуття стилю і смаку.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.