Мода. Що це?

принтиПоняття “мода” в сучасному світі зайняло одну з перших ступенів розвитку. Що ж вона робить з людьми? Мода – річ непостійна, вона має безліч напрямків, стилів і вони змінюються все частіше. Чи є це плюсом? Досить спірне питання. Людина настільки хоче виділитися з «сірої маси», що з кожним днем ​​все більше завойовує її нерозуміння й осуд.

Чи не багатьох вразила ця проблема? Багатьох. Візьмемо, наприклад, дівчат. В сучасності модно мати довгі ноги, підтягнуту фігуру, що іноді межує, це навіть з анорексією.

Моделинг – індустрія моди. Як правило, юні дівчата захоплені ідеями моди, деякі віддають перевагу просто модному одягу, аксесуарам, яскравого кольору волоссю, але є дівчата, які марять себе голодом, роблять пластичні операції, щоб бути схожими на красивих ляльок з обкладинок журналів.

Чоловіки – окрема тема. В останні десять років кількість хлопців моделей підвищилося в три рази. Стали модними моделі андрогіни. Хлопці перевдягаються в дівчат, беруть участь у фотосесіях, ходять по подіуму на каблуках. Ось яке воно двадцять перше століття.

Давайте поговоримо про давніші стилі. Існує незліченна кількість напрямків моди, а саме, такі як діловий стиль, гламур, кітч, класика, спортивний стиль і багато інших. Стилі одягу, які завоювали велику кількість шанувальників свого часу.

Білизняний стиль – одяг, в якій переважає білизна, наприклад, майки-топи або короткі шорти з високою талією.

Гарсон – стиль, в якому жінка приміряє на себе чоловіка: різні смокінги, піджаки і пальто чоловічого крою.

Імперський стиль – напрямок часу Наполеона, в основу закладено прямий крій, наприклад, легкі хвилясті плаття з високою талією. Саме імперський стиль лежить в фундаменті багатьох сучасних стилів.

Але сфера моди захлеснула не тільки одяг. Мода в архітектурі, музиці, автомобілях, літературі, політиці, культурі. Люди витрачають безліч грошей в гонитві за модою, але вона занадто швидко змінює свої пріоритети.

Раніше для того, щоб мода змінилася потрібно було сторіччя, зараз же, вистачає і сезону. Але щоб не диктувала нам мода вона постійно повертається до своїх витоків, класичного одягу який є основою базового гардероба жінки.

Інтернет магазин жіночого одягу від виробника СТІММА пропонує купити жіночий одяг який здатний стати основою будь-якого гардероба при цьому ціни на одяг доступні, а якість на вищому рівні!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.