Мода на одяг.

жіночі футболкиМода. Головна складова успіху дизайнерів одягу.

У моді важливо мати почуття стилю, але ще важливіше бути психологом – вловлювати бажання клієнта. Якщо маєте справу з приватним замовником, то це відносини на кшталт подружніх. Потрібно вміти слухати людину. Пристосовувати свої прийоми до його смаку. Важливий попередній скрупульозний аналіз запитів і побажань клієнта, це дозволить запропонувати чітке рішення відповідне конкретному клієнтові.

Так само обов’язкові якості для дизайнера одягу – вихованість, освіченість, культура спілкування. Без них буде не просто.

Що служить натхненням при створенні колекції.

При створенні колекцій жіночого одягу деякі дизайнери звертаються до спадщини вікторіанської епохи. У моді сьогодні розкіш і барочна надмірність. Як любила говорити Коко Шанель: «Розкіш – це потреба душі». У колекціях такий тренд простежується, моделі представлені абсолютно різні, від розкішної сукні з декольте, до сукні простого силуету в стилі 60-х. Запорукою успіху також може бути створення цілісного гардероба від штанів до ексклюзивних образів, які розробляються безпосередньо під кожного клієнта індивідуально, з урахуванням його особливостей фігури. Хоча, безумовно, найвідоміші моделі бренду, вечірні сукні, при створенні яких застосовується французьке мереживо, багато розшиті розсипом перлів і каменів, звичайно подібної розкішної сукні у СТІММА немає, але є багато інших,не менш красивих, які ідеально підійдуть Вам на кожен день.

За рахунок чого досягається відчуття ексклюзиву? В першу чергу за рахунок обробки. І вишивка відіграє не останню роль. Ці неповторні візерунки і роблять сукні гідними кращих нагород. Другий важливий момент – ідеальна посадка виробу на фігуру.
При всьому достатку брендів у всіх них є один недолік: вони підкреслюють лише одну якусь сторону нашого характеру, замикаючи в рамках конкретного стилю. Наприклад, є бренди для ділових жінок і для богеми, для романтичних дівчат або гламурних модниць. Але це виглядає дещо карикатурно: кожна жінка повинна мати кілька стилів, в залежності від її характеру, ситуації і настрою, ось чому колекціі жіночого одягу від ТМ СТІММА так популярні, тому що в них, кожна жінка може знайти для себе свій унікальний стиль і постійно його доповнювати!

Привабливість – величезна праця. Жінки, здатні на це, велика рідкість. Є, зрозуміло, таке поняття, як природний шарм і жінки, які ним володіють, можуть зачаровувати цілком природно, не беручи ніяких додаткових уроків. Просто вони вміють володіти собою і звичайно ситуацією, а привабливість – це не, що інше, як володіння ситуацією. Плюс – здатність здивувати. Кожній жінці під силу перетворити свої недоліки в переваги.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.