Мода і суспільство!

Купити плаття вільного кроюСучасне життя, як це не банально звучить, багато в чому визначається модними тенденціями. Причому найбільший вплив на людство робить вже не мода в одязі, але мода на автомобілі і гаджети. Дуже часто, на жаль, доводиться спостерігати як з «крутого» автомобіля вивантажується дама з немитою головою і в тренувальному костюмі не першої свіжості, і вона в тренді. Зате практично неможливо зустріти просто на вулиці добре одягненону людину, і це при наявності величезної кількості різного роду бутиків, магазинів, ательє модних дизайнерів. Де питається їх продукція? Напевно, в офісах, дорогих автомобілях, на закритих вечірках і показах. Але що, питається, заважає «простому люду» виглядати гідно? Адже поряд з шалено дорогими моделями, сучасна торгівля одягом пропонує досить багато доступних і за ціною і за якістю речей.

Чому людські потоки в наших містах виключно чорно-сірого кольору?
Мабуть стало непотрібним і навіть небезпечним привертати до себе увагу яскравим одягом, відкритим поглядом. За часів наших мам і бабусь, в 60-70 роки минулого століття, в магазинах не було майже нічого, ні готових речей, ні хороших тканин, ні якісної косметики, але при цьому жінки були яскравими і жіночними, а чоловіки стримано строгими, і кожен володів якостями, властивими його статевої приналежності. Зачіски «бобетти» і стільки раз висміяні «хали», хіба вони не робили дівчат шістдесятих більш жіночними?

Пишні спідниці з чохлами з накрохмаленої марлі підкреслювали талії, а абсолютно закриті блузки з маркізету і шифону були, напевно, набагато сексуальніше самих розгнузданих сучасних нарядів. А молоді люди в чорних костюмах і кипельно білих сорочках, з вузькими краватками, що може виглядати більш стильно і в наш час? Але «настали інші часи». Тепер для обох статей актуальні шапки шкарпетки, сповзаючі до непристойності штани (джинси), футболки невизначених кольорів і т. п. І на все пропозиції про зміну іміджу можна почути «залізний» аргумент: «Мені так зручніше.»

Зручніше що зробити? Злитися з натовпом, заховати свою індивідуальність, забути про те, що свою людську гідність щодня зневажається не без участі тих, хто може дозволити собі не просто яскраві, але епатажні туалети, але десь там, в строго визначеному місці, в своєму колі. Може бути молодим, тим яким не довелося народитися в престижному районі, пора задуматися над своїм іміджем, і вже спускатися в метро красивими, а там, дивись, і життя налагодиться.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.