Мода для школярок. Приклади шкільної форми.

posted in: Поради | 0

мода школаОсь і настав шкільний сезон, літо дійшло до кінця, а це значить треба знову підніматися, одягатися з ранку для школярок і йти в школу. Що ж компанія «Стимма» рекомендує для юних модниць?

Все в світі змінюється. За новинками в світі моди наздогнати, взагалі, дуже важко. Кожен сезон з’являються настільки грандіозні речі, що простежити за нововведеннями дуже проблематично.

Про таке поняття, як шкільна форма всі вже давно забули. Ну, а модні будинки знайшли для себе новий напрямок в роботі – це шкільна мода. Рідкістю є те, щоб школа забезпечувала всіх своїх підопічних стильною і модною формою. Тому для школярів введені деякі правила, яких потрібно дотримуватися, щоб не було скандалів з директором і завучем.

У сучасній шкільній моді існує три основних напрями, яких потрібно дотримуватися. Розглянемо кілька прикладів шкільної форми.

1. Шкільна форма універсальна. Дуже стандартний і практичний костюм, що складається з суворого і ділового кардигану та плісированої спідниці. Коли ж настане зима, то незайвим буде надіти теплі мереживні колготки, вибір яких зараз дуже великий. Поєднання теплого жакета з різнокольоровими блузочками зробить дуже стильною традиційну шкільну форму.

Для хлопчиків стандартна форма складається з класичних брюк в поєднанні з білою, блакитною або сірої сорочкою. Піджак можна замінювати жакетом в холодну пору року.

2. Шкільна форма для свят. Іноді хочеться виділитися в школі. Саме для такого випадку відмінно підійде елегантне плаття-футляр трохи нижче коліна подивіться приклади в рубриці СУКНІ. Зверху можна одягти як піджак, так і жакет. Альтернативою даного способу може бути наступний комплект: спідниця-олівець у поєднанні з комбидрессом або блузочкой.

Для хлопчиків прикладом святкової шкільної форми є все ті ж класичні штани, які можна чередувати зі строгими джинсами (тобто без потертостей, дірок і вичинки). Наверх надіти класичну сорочку з краваткою чи метеликом, і піджак або в’язаний жакет.

3. Ну і третій варіант шкільної форми – спортивний. До спортивного стилю в стінах школи не завжди ставилися позитивно. Спортивний стиль для школи це не означає одягати спортивний костюм (ну якщо це тільки не урок фізкультури), лосини і мастерки – подивіться у розділі Лосини. В школу можна одягати як хлопчикам, так і дівчаткам сині або чорні джинси, поєднуючи їх з непомітними футболками та толстовками. На ноги можна взути балетки або кеди.

У будь-якому випадку шкільний одяг має бути зручним, практичним, непомітним, а найголовніше, щоб він не був вульгарним.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.