Мода 2016. Поради для українського споживача ринку жіночого одягу.

мода осінь 2015Зима 2016 року, мода диктує якісь зміни в гардеробах всіх країн, правда стиль Європи трохи відрізняється від наших українських тенденцій моди, але можна охарактеризувати загальні риси світової моди. Знати і з легкістю використовувати найактуальніші течії дуже легко, безліч ресурсів в інтернеті невтомно аналізують світові покази мод.

Що ж потрібно знати в 2016 році взимку, щоб виглядати сучасно? Найголовніше, що цей час невимушений луків, стиль кежуал в допомогу всім модницям. Якщо ви начиталися в інтернеті, що наближається часи хутра і леопардового принта, будьте впевнені ви читали не там.

Не варто одягатися в ультрасексуальні жіночі луки або одягати одяг виключно облягаючий тіло, хоч від цього нашому менталітету відмовитися дуже складно. У моді комбінація форм, це може бути вузький низ, наприклад купити легінси на байку, і комбінувати їх з пишним верхом як би не в розмір. Це можуть бути об’ємні светри з великими кісками або ж накидки доповнені перфораціями у вигляді кілець або ж сітки, а також пончо.

Модельєри полюбили цього року інфантильні образи, наприклад пропонують купити сукні А подібної форми. У моді стиль унісекс, джинси бойфренди, так добре прижилися на наших жінках, а так же чоловічий стиль брюк з сорочкою.

Магазини переповнені взуттям на масивних підборах, але не варто їх одягати великим дамам, краще носити їх на тонких ніжках. А також, дуже модні високі чоботи-панчохи.

Що стосується кольору – в моді кремово рожевий, зелений, нейтральні натуральні кольори, а також контраст двох кольорів темного і світлого.

Актуальні матеріали – оксамит, шкіра або якщо говорити про європейську моду, то це замінники шкіри, в тій стороні світу люди намагаються гуманно відмовлятися від носіння твариних матеріалів.

Це також вініл, лаковані матеріали, в тому числі і шкіра, дуже модний трикотаж, по скільки він дуже зручний, що і є основою сучасного тренду – свобода руху і ніяких незручностей, затишок.

У декоруванні луків модельєри постаралися на славу в 2016 році, це і зазначені вище перфорації та бахрома, використання металевих вставок, пліссіровок, бахроми, меблевих візерунків, клітин, всілякі чокери (нашийники), волани.

У моді стиль 80-х років. Високі прямі брюки з широким поясом, іноді навіть зі стрілками, в які заправляються сорочки.

Багато пишуть, що в моді готичний стиль, але я б не назвала його так, це скоріше стиль бдсм, готика все-таки це використання металевих прикрас, хрестів та інших улюблених хитрувань стилю, а те, що ми бачимо на поудімах зараз, це просто брутальні чорні сексуальні сукні та інші речі з жіночого гардеробу.

В основному в цьому році слід дотримуватися стилю релаксу і свободи руху. Не варто носити речі сковують рухи і надягати жіночі речі з синтетичних матеріалів, це абсолютно не в тренді цього року. Не використовувати екстра яскраві кольори у себе в гардеробі, хоч наш український ринок одягу ними переповнений.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.