Майки жіночі на літо!

майкиМайка, дівчина і літо!

Готуючись до літнього сезону, слід подумати не тільки про парочку нових блузок, футболок і топів. Важливо не забути і про майки. До відома, жіноча майка – це майже те ж саме, що футболка, але це все-таки інше, так як майка обов’язково передбачає відсутність навіть коротких рукавів. Тому для теплої літньої погоди або для відпочинку на березі моря немає нічого кращого, ніж легка майка з шортами або легкою, тонкою спідницею.

При всій своїй простоті і лаконічності майка – це дуже жіночний одяг, вона добре демонструє багато спокусливих та красивих ділянок жіночої фігури. Деякі – відкрито, як, наприклад, засмаглі руки і шию, а інші завуальовано, як, скажімо, форму грудей крізь тонку трикотажну тканину. До того ж, майки коштують не так дорого, щоб на них економити. Тому, особисто я підтримую «гасло» про те, що влітку у дівчини має бути багато майок, красивих і різних.

Літня жіноча майка обов’язково повинна бути з натурального матеріалу, будь то найкомфортніша і популярна зараз бавовна або ж – ошатний шовк. За ідеєю, чим тканина літньої майки тонше, тим краще, тому літні майки з найлегших, тонких, мереживних і сітчастих матеріалів в літньому сезоні теж будуть вітатися. Однак лідером серед матеріалів все одно залишиться натуральний бавовняний трикотаж.

Влітку в моді будуть майки з цього матеріалу, прикрашені різними квітковими принтами, зображеннями тварин, особливо птахів, а також принтами з мультяшною, прикольною і морською тематикою. Такий помітний тренд, як нова етніка, теж не залишиться непоміченим, майки з орнаментами в африканському стилі, безсумнівно, знайдуть собі багато прихильниць. Не можна не сказати і про самий технологічний тренд – 3d зображення на майках.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.