Магазин жіночого одягу – вибір одягу!

жіночий одяг від виробникаЯк відомо, добре підібраний жіночий гардероб може не тільки кардинально змінити образ будь-якої жінки, але і позитивно вплинути на неї сприйняттям оточуюючих. Саме тому до правильного вибору одягу слід підходити досить ретельно. Особливо ці проблеми турбують як худих так і повних жінок. Адже для них будь-який промах при виборі жіночого одягу може звести до мінімуму всі старання виглядати на 100%. Чого ж необхідно уникати в своєму гардеробі повним жінкам?

По-перше, слід відмовитися від усіх комірців-стійок, а також комірців під горло. Всі вони будуть візуально вкорочувати шию, підкреслювати подвійне підборіддя при його наявності та надавати похмурий вигляд жінці в загальному.

По-друге, категорично не можна використовувати горизонтальні лінії, вони будуть візуально дробити фігуру. Тут ми говоримо не тільки про одяг в полоску, а й про різні пояси та ремінці. Такий же ефект створюють будь-які контрасти в одязі, що підкреслюють непотрібну зорову горизонталь.

Повним жінкам рекомендується уникати рукавів-ліхтариків, а також коротких рукавів в блузах чи сорочках, які надають непотрібний обсяг плечам.

При виборі та купівлі жіночго одягу не варто намагатися купувати одяг на розмір менше, сподіваючись на те, що найближчим часом ви скинете трохи зайвих кілограмів. Підбирати необхідно тільки такі моделі та фасони одягу, які будуть вільно сидіти на фігурі і не ускладнювати рухів при ходьбі.

Велику увагу слід приділяти вибору аксесуарів і взуття кожній жінці. Наприклад, варто повністю відмовитися від мішкуватих сумок, а при виборі взуття обходьте стороною моделі з масивним і квадратним носом.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.