Магазин одягу – Трендові сукні.

posted in: Жіночий одяг | 0

сукняСукня – це один з найбільш жіночних предметів гардероба. Жіночність останнім часом вирішує все, саме тому сукні стали ще більш трендовими. Актуальними абсолютно різні за кроєм і дизайну моделі.

Цього року увага приділяється не фасоном, а дизайну, декору та матеріалу.

Актуальні сукні.

Легкі силуети. Як правило, що легкий летячий силует поєднується з напівпрозорими, легкими матеріалами, які до того ж можуть бути прінтованними. В даному випадку принт повинен бути максимально простим і виконаним в спокійних кольорах та відтінках. Розкльошені моделі, як правило, не мають декору і декоративних елементів. Можуть зустрічатися сукні, крій яких доповнюється оборками та рюшами. Що стосується кольору, то варто віддати перевагу пастельним, нейтральним тонам.

Прозорі сукні. Сукня може бути повністю або частково прозорою, також мають місце бути прозорі вставки. Як матеріал може виступати органза,  гіпюр, мереживо та інші тканини. В даному випадку також доречний легкий принт і навіть вишивка. Подібної жіноче плаття може мати абсолютно будь-який крій, але найкращими є моделі прямого крою. Щоб плаття виглядало досить скромно під нього варто надіти боді, ну або хоча б комплект складався з досить закритого ліфа, топа і низу у вигляді шортиків.

У білизняному стилі. У минулому році трендовими були топи в білизняному стилі, зараз же вони втратили свою початкову актуальність і на їх заміну прийшли сукні в цьому стилі. Футболка в білизняному стилі може виконуватися в будь-якій довжині, але найкращими залишаються моделі середньої і міді довжини. Тепер в якості декору може виступати як мереживо, так і атласні стрічки, бісер, вишивка та інше. До того ж, подібне плаття можна поєднувати з однотонними простими футболками достатньо вільного крою.

Паєтки. Вони можуть покривати всю поверхню сукні, можуть бути присутніми тільки в якості вставок або ж декору декольте, Подолу, рукавів та іншого. На піку популярності сукні, поверхня яких повністю покрита дрібними паєтками, при цьому вони можуть створювати як однотонною полотно, так і принт, малюнок, перехід омбре. Варто пам’ятати про те, що чим більше деталей, тим простіше має бути крій, в даному випадку крій повинен бути максимально простим, тобто або прямим, або злегка розкльошені.

Мають місце бути моделі суконь, в яких вставки їх паєток більше нагадують кольчугу, найчастіше такі вставки знаходяться з боків сукні або ж на рукавах.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.