Лосіни під шкіру, як вибрати і купити?

posted in: Жіночий одяг | 0

лосіни під шкіруЛосіни під шкіру можуть змусити виглядати як рок-зірка або стильна модниця, якщо одягаєте їх в правильній комбінації. Вони є частиною тих предметів одягу, які пройшли всі випробування часом і завжди будуть в модних тенденціях, а також у вашому гардеробі! Ви можете покладатися на них, як на початку, так і в кінці кожного холодного сезону. З огляду на те, наскільки комфортно їх носити, ви можете дійсно вважати їх другою шкірою.

Однак ви повинні знати, що їх чарівність залежить від моделі. Пара лосін під шкіру творитиме чудеса для вас, тільки якщо це підходить вам. Прочитайте наші поради і дізнайтеся все, що вам потрібно знати про них!

Ігнорувати загальні шаблони. Так як пару шкіряних імітаційних легінсів легко знайти, вони можуть стати хорошою конкуренцією штанів, але спочатку слід зазначити, чи підходять вони Вам. Ігноруйте десятки моделей і спробуйте кращі варіанти. Ви можете носити їх з довгими вовняними кафтанами, капелюхами і навіть ковбойськими чобітьми.

Переконайтеся, чи вони дійсно заслуговують інвестицій. Звичайно, хороша пара лосін під шкіру буде дешевше ніж з натуральної шкіри, і часто це найкращий варіант. Не дивіться на бренд, який їх представляє, або перше своє враження залишене про них. Аналізуйте терпляче і переконайтеся, що вони відповідають вашій фігурі, і більш важливо, якщо є, з чим одягти?

Регулярно доглядайте за лосінами під шкіру, до речі вони більш зручно носяться ніж з натуральної шкіри. Якщо ви не збираєтеся купувати нову пару на початку кожного сезону, обов’язково стежте за ними належним чином. Не носіть їх всюди і чистіть їх з тією ж регулярністю, що і з іншими предметами гардеробу. Весь ваш одяг повинен бути такий же бездоганний, як і ви.

Лосіни під шкіру, як вибрати і купити їх відповідно до силуету?! Секрет успішного наряду з лосінами під шкіру – це, звичайно ж, вибір моделі, яка доповнює ваш силует. Штани з високою талією відповідають будь-якій конформації, так що це перший аспект, який потрібно мати на увазі.

Уникайте моделей з застібками, блискавками або різними малюнками, які вирізаються з ніг і змушують вас виглядати більш повною. Замість цього краще купуйте просту пару лосін під шкіру, але щоб вони були не дуже тісні.

З чим носити лосини під шкіру?

1. З джинсової курткою / сорочкою;
2. З бежевим / друкованим принтом / бордовий / чорний / королівський синій;
3. З натуральним або штучним хутром;
4. З сорочкою в клітинку;
5. З каблуками або спортивним взуттям;
6. З шовковою сорочкою;
7. З легкою і білою сорочкою;
8. З блейзерами і великогабаритними жилетами для офісного одягу;
9. З трикотажними светрами.

Важливо!
• Ніколи не носіть лосіни під шкіру в поєднанні з прозорими сорочками, якщо ви звичайно не боїтеся бути вульгарними.
• Не поєднуйте лосіни під шкіру зі шкіряною курткою.
• Не поєднуйте їх з дуже щільними блузками, але вибирайте сорочки або блузки в найпростіших тонах.
• Уникайте завантаження вашого щоденного вбрання об’ємними коштовностями.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.