Лосіни, легінси історія створення і модні тенденції цього сезону.

posted in: Жіночий одяг | 0

лосіниЛосіни, легінси – дуже прилігші штанці, що виникли як елемент спортивного одягу, головною ознакою яких є мінімальна кількість швів і членувань і високо еластичні матеріали, з яких вони виготовляються. Їх виникнення обумовлено необхідністю максимального пролягання одягу до тіла, створення ефекту «другої шкіри» без втрати ергономіки при рухах з великою амплітудою і швидкістю, для забезпечення аеродинамічного ефекту і мінімального тертя.

Сучасний вигляд лосини, легінси придбали ще в 70 -80-ті роки минулого сторіччя, коли із спортивного одягу перекочували до одягу в спортивному стилі і в молодіжному одязі, а саме жіночого, в стилі «диско». З тих пір дещо змінилися і пріоритети у призначенні таких штанців – це зручний облягаючий одяг для активного відпочинку, вони перетворилися в сексапільні модні штучки, гордо підкреслюють довгі і стрункі ніжки їх власниць. Мало того, тепер їх носять навіть маленькі модниці з перших років свого життя. Розширився і коло застосування лосин і легінсів: дівчата, жінки їх носять як повсякденно – прогулянковий одяг, як коктейльний варіант, взимку – як милі і теплі «рятувальники», чоловіки віддають їм перевагу у вигляді повсякденного чи спортивної термобілизні  (для дайвінгу, полювання, активного відпочинку в горах та ін.)

Вимога до лосин, це щільне облягання і висока здатність до розтягування і швидкого відновлення після розтягування диктує вибір матеріалів, з яких виготовляють лосини, легінси. при виборі матеріалів слід враховувати також умови носіння таких штанців. для молодіжного варіанту лосин, в яких зручно і ефектно відвідувати вечірки , Можна вибирати матеріали, в першу чергу, еластичні, що, до того ж , Володіють високими естетичними показники – блискучу або візерунчасту поверхню (від натуральної шкіри та її замінників в мереживних, сітчастих або перфорованих тканин), модні кольори, малюнок або принт і значну кількість обробки (паєтки, стрази, металеві заклепки, шнурівку, декоративні вставки). Такі матеріали можуть бути повністю синтетичними або з великою часткою синтетичних волокон. Зручні лосини для повсякденного носіння, прогулянок краще виготовляти з еластичних трикотажних полотен з вмістом натуральних волокон.

Для дитячих лосин важливі показники гігієнічності трикотажних полотен, які повинні бути бавовняними, віскозними і вовняними, з невеликим вмістом еластичних волокон. зимові теплі легінси виготовляють вовняними або бавовняними, вив’язують з ажурними візерунками. Термолосіни необхідно виготовляти з трикотажних полотен з натуральної сировини з додаванням еластину і синтетики, або багатошарових з мембранних матеріалів спеціального призначення, з високими гідрофобними, повітропроникними і теплоізоляційними властивостями, в залежності від цільового призначення.

Якщо розглядати лосини, легінси як засіб для оволодіння загальною увагою оточуючих, яким тепер дуже часто користуються модниці, можна виділити наступні основні тенденції весни-літа серед фасонів, стилів і їх обробки. Матові і блискучі, мереживні і з візерунками, гладкі шкіряні, однотонні, різнобарвні або пастельні або кислотні – вони є незмінним аксесуаром з обкладинок модних журналів і з вулиць наших міст. Однак, наймоднішим трендом сезону є легінси з різнокольоровими принтами від екзотичних квітів або птахів або риб до геометричних абстракцій , Часто з ефектом «оптичні ілюзії», а також космічні пейзажі – зірки і галактики. Також модні аналітики стверджують, що актуальними цим влітку будуть білі гладкі легінси без блиску. До цих пір користуються попитом лосини з невеликими декоративними деталями (кишені, листочки, клапани) або вставками зі шкіри, замші. Актуальні досі на легінси графічні малюнки в стилі «некро» прикрашені скелетиками і черепами, особливо з тазово – стегневими і колінних суглобів. А ось легінси з малюнком швів і кишень «а-ля джинси» в цьому сезоні не тільки не модні, але і протипоказані.

Що стосується довжини для цієї частини жіночого гардеробу, то вона різноманітна може бути від звичної до щиколотки, до збільшеної, що закриває всю стопу, або навіть підбори. Основною вимогою легінсів, лосин залишилася відсутність застібки, проте наявність різноманітних кокеток, вертикальних, діагональних членувань, підкреслених рядком або іншим матеріалом доречна.

З’явившись кілька років тому, до цих пір популярні легінси зі значно завищеною талією, спереду нагадує куточки низу жилета, перевернутого догори, із застібкою на три-чотири гудзики. Єдиним вагомим критерієм для вибору лосин і легінсів є не їх супер модність, а стрункість і форма ніжок.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.