Літнє пальто.

posted in: Жіночий одяг | 0

купити пальтоУ кожному сезоні можна зустріти модні варіанти жіночих пальто, адже дизайнери одягу завжди радують представниць прекрасної статі новими, красивими нарядами. Не дуже давно з’явилися так звані літні чобітки і ті самі ботильйони, як дизайнери вже пропонують новий хіт – літнє пальто.

Хоча на перший погляд ця ідея здається просто безглуздою вигадкою, але це зовсім не так насправді, адже воно теж має право існувати. Адже в холодні літні вечори, або погану і дощову погоду пальто підійде, як не можна до речі.

Є варіанти пальто в стилі самої Шанель, який має трапецієподібну форму, і виконуються в елегантному класичному стилі. Зазвичай таке пальто, шиють білого кольору, хоча можна зустріти і світло-сірі варіанти, а також бежеві.

Вязані гачком пальто, виглядати дуже красиво, хоча їхня функція в першу чергу більш декоративна, ніж практична. Носять такі пальто, як накидки для будь-яких літніх нарядів. Модним вважають в’язане гачком, або спицями пальто, довжина якого трохи нижче колін.

Новинкою нинішнього сезону є модне літнє пальто без коміра. До нього надягають модні шарфи і хустки, які ідеально доповнюють цей одяг.

Шиють такі пальто з різних матеріалів. Дуже зручним матеріалом, який практично не мнеться, є бавовна, тому саме цей вид матеріалу займає перше місце. Шиють з цього матеріалу пальто абсолютно різної кольорової гами, адже цей матеріал дуже добре піддається для фарбування. Також пальто може бути з різноманітними і красивими візерунками, а також принтами.

Друге місце по шиттю літніх пальто займає льон. Цей матеріал натуральний, дає дихати людському тілу, а також може відображати дуже шкідливі ультрафіолетові сонячні промені. Ця тканина за своєю структурою трохи грубіше бавовни, але все, же вважається дуже популярною серед літніх пальто. Недоліком можна вважати те, що даний матеріал дуже сильно мнеться.

Є ще один матеріал, який популярний серед літніх пальто – це жаккард. Він дуже щільний матеріал, тому з нього можна зшити абсолютно різні моделі модних пальто. Особливо популярними зараз стали такі пальто, які одним рухом руки можна трансформувати в коротку куртку.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.