Літній одяг сучасної дівчини.

posted in: Жіночий одяг | 0

жіноча майкаЯкщо раніше найпопулярнішим літнім одягом для дівчат були сарафани і легкі сукні, то сьогодні їх сильно потіснили футболки, майки і всілякі топи в поєднанні з джинсами, шортами, бриджами, брюками чінос або спідницями.

Такий літній одяг дозволяє дівчині почувати себе більш розкуто і в міській штовханині, і на лоні природи, і за кермом автомобіля. Звичайно, на побачення краще йти в платті і відповідному взутті на підборах. Тому дівчата так і роблять, можливо десь на відпочинку, коли пройти потрібно невелику відстань. А в великому місті такий літній одяг та взуття «не підходить» ні для громадського транспорту, ні для авто, ні для вулиці.

Тільки не подумай, що я агітую тебе відмовитися від суконь і сарафанів, зовсім ні, такий літній одяг обов’язково повинен бути в базовому гардеробі сучасної дівчини. Легкий сарафан з невагомої тканини якого-небудь по-літньому яскравого забарвлення, ніякий інший одяг не замінить. І такий літній одяг, як коктейльне плаття, у тебе теж повинен бути.

Якщо є хоча б найменша можливість його надіти, то це обов’язково потрібно робити, вирушаючи на дискотеку, побачення або на дружню вечеря. Цього літнього сезону необхідно також запастися хоча б парою літніх спідниць, такий жіночний одяг буде чудово виглядати з будь-яким топом, або легкою майкою, чи блузкою.

Якщо з джинсами, шортами і брюками в твоєму гардеробі «все окей», можна оновлювати блузки, топи, футболки і майки. Оскільки їх носять з самим різним літнім одягом, то навіть теоретично їх не може бути багато. У всякому разі, парочку нових ошатних футболок і одну повсякденну в очікуванні літа можна собі дозволити. Ще тобі потрібна буде яскрава маєчка – це саме той необхідний літній одяг для самої спекотної погод

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.