Літні сукні або Як бути модною?

сукніЛітнє плаття – це те, що повинно бути в гардеробі кожної жінки, особливо в літньому сезоні. Крім того, літнє плаття робить вас стильною, але воно також може зробити вас казковою і приголомшуючою. Це трапиться якщо ви виберете правильне літнє плаття, що підходить до вашого типу фігури. Сховати ваші тілесні недоліки може бути реально, але спочатку вам треба знати, як вибирати літнє плаття.

Декольте. Ця деталь ключова, тому, що кожна жінка має різні фізичні властивості і статуру. Ваше декольте може зробити вас сексуальніше навіть коли вам треба сарафан великого розміру. Так що важливо вибрати сукню яка підходить вашій фігурі. Якщо ви відноситесь до жінок з довгою шиєю, показуйте, це цінна якість носити літнє плаття з круглим або з квадратним вирізом біля шиї. Але якщо у вас коротке плаття з вирізом біля шиї, це зробить вашу шию довше, ніж вона є.

Плечі. Зробити ваші плечі ширше не проблема з підтягнутим сарафаном. Зробити це допоможе вам хороший баланс між вашим торсом і плечима, також проектуючи ефект збалансованої фігури. Якщо у вас широкі плечі, і ви хочете зробити їх трішки менше, ви повинні носити сарафан з декольте. Це відведе і створить велику увагу, підкреслюючи ваші груди. Плечі повинні бути скомбіновані з товстим, кольоровим, і прикрашеним ремінцем, так як це посилює і акцентує вашу цінність і навіть більше.

Верхній край. Зазвичай сарафани носяться без рукавів, так як вони призначені для носіння влітку. Вони підсилюють форму ваших плечей і допомагають вам залишатися стильною. Однак ви також можете купити літню сукню з рукавами, якщо бажаєте. Тільки перевірте, щоб рукава зроблені були з дуже легкого і дихаючого матеріалу, щоб ви відчували себе комфортно навіть у спекотні місяці. Також є рукава з маленькими дірочками, які збільшують циркуляцію повітря під вашими руками, і приховують ту частину яку вам треба.

Комбінувати, це з легким шарфом, що звисає навколо ваших плечей буде також хорошою ідеєю, тому, що це дозволяє, вам вибрати будь-яке літнє плаття без рукавів не хвилюючись про те, що недоліки ваших рук можуть бути помітні.

Лінія бюста. Якщо вам пощастило мати гарний бюст, то сарафан зробить так, ніби у вас ідеальна фігура. Але якщо ви хочете зробити ілюзію з плоскими грудей, вибирайте сарафан з об’ємним дизайном або пишним верхом щоб додати більше обсягу в цій частині тіла. Носячи яскраві кольори і повні образи навколо бюста, дасть обсягу вашим грудям. Темні літні сукні зменшать ваші груди, так що уникайте темні літні сукні, якщо у вас пласкі груди.

Розмір талії. Це одне з найголовніших деталей сарафана, хоча це не завжди є причиною, чому літнє плаття не може показати кращі якості жіночої фігури. Правильна лінія талії пов’язана з довжиною вашого торсу. Носіть плаття з імператорським вирізом, якщо ваш торс короткий, щоб він виглядав довше. Широка лінія талії хороша для жінок з довгим торсом, тому, що це робить хороший баланс між їх довгим торсом і повними стегнами.

Довжина плаття. Якщо у вас довгі ноги і носите плаття, яке трохи вище ваших колін. І якщо ви хочете додати більше висоти, ніж у вас є, спідниця дзвін зробить це для вас. Якщо ви не впевнені, якої довжини має бути ваш сарафан, ви також можете піти до місцевого кравця. Це практична альтернатива, якщо ви не такі хороші в шиттІ. Ви можете попросити його зробити вам недороге літнє плаття, яке буде найкращим для вашої фігури і приголомшить всіх оточуючих.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.