Літні речі, які повинні бути в гардеробі у кожної дівчини!

купити плаття в магазині

У статті розповідається про те, які базові літні речі повинні бути в гардеробі. Дано поради щодо створення ідеального гардеробу.

Літні речі, які повинні бути в гардеробі у кожної дівчини!

Гардероб дівчини відображає її стиль, характер і ставлення до світу. Речі – це самовираження людини, спосіб розповісти про себе без слів. Це чудово, якщо в шафі у дівчини багато незвичайних і привабливих елементів гардероба, але існує база, яка дозволяє поєднувати речі між собою і складати запаморочливі образи.

Поради щодо створення ідеального гардеробу!

Не завжди багато речей в шафі – це добре. Дівчата часто стикаються з проблемою під назвою «нічого надіти», і це псує настрій та віру в себе. Щоб більше не стикатися з невдачею, слід:

1. Вивчити поняття «капсульного гардероба», що має на увазі використання базових речей, що поєднуються один з одним. Яку б річ дівчина не взяла, вона відмінно підходить до іншої речі з «капсули». «Капсулу» можна брати з собою в подорож і не боятися, що предмети гардероба НЕ будуть поєднуватися між собою.

2. Спочатку визначитися з основою гардероба, а потім доповнювати його. Іноді дівчата бачать гарну яскраву річ, яка їм дуже подобається, а потім не можуть підібрати до неї іншу, вже наявну в наявності. Важливо мати базові предмети, до яких можна докуповувати аксесуари та інші незвичайні речі.

3. Менш серйозно ставитися до знижок. Дуже часто дівчата купують речі по акції, не подумавши, з чим потім можна те носити. Щоб уникнути цієї проблеми, слід пам’ятати, який одяг вже присутній в гардеробі.

Список маст-хев речей в літньому гардеробі.

Зібрати свою «капсулу» жіночого одягу допоможуть знання про базові речі, які повинні бути в шафі у кожної дівчини. Влітку цей список виглядає наступним чином:

1. Вільні шорти базового кольору: білого, бежевого, чорного. Дуже добре виглядають джинсові шорти. Цей елемент одягу не слід поєднувати з капроновими колготками. Не слід також вибирати обтягуючі шорти. Відмінний варіант – злегка вільні, що не сковують рухів шорти з легкої тканини.

2. Мом-джинси або бойфренди джинси. Ці жіночі джинси підкорили весь світ своєю зручністю і стильним кроєм. Вони замінили обтягуючі брюки та стали абсолютним літнім хітом.

3. Біла, чорна і яскрава футболка без принта. Футболки з малюнками виглядають цікаво, проте саме однотонні речі є основою «капсули». Вибирати виріз і довжину футболки слід виходячи з особливостей фігури.

4. Білі кеди – взуття, яке поєднується абсолютно з усім. Пара стильних кед повинна бути в гардеробі у кожної дівчини.

Завдяки цим речам можна створити кілька різних образів, які будуть виглядати стильно і незвично. Щоб образ не здавався простим, можна додати яскравих акцентів та аксесуарів: золоті сережки-кільця, яскраві косинки, зав’язані на ручку сумки або зап’ясті, перлинні шпильки або великі ремені.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.