Літні модні конфузи.

сукніЛітня погода передбачає повітряний одяг, пастельні тони, сандалі, коротку довжину … Але навіть, здавалося б, бездоганний наряд може бути зведений до нуля. На що звернути увагу, щоб люди на вулиці не кидали на вас здивовані погляди?

Плями в області пахв.

Потовиділення – це природний процес, на який не можна впливати. І навіть прийнявши душ, скориставшись антиперспирантом, ви не позбудетеся від нього повністю. Можна усунути неприємний запах, але … Провівши час під спекою в 30º С, проїхавшись в переповненому автобусі, ви помітите в області пахв ненависні плями.
Тому не варто носити щільні рукава і світлі матеріали, на яких все видно. Набагато вигідніше виглядатимуть широкі рукави, більш вільного крою. Також можна зробити ставку на чорний колір, який приховає всі плями.

Прозора спідниця.

Прозорі матеріали – відмінний вибір для літа, але при носінні слід проявити обережність. Особливо це стосується чистої тюлі або сітки. Завжди необхідно надіти нижній шар (майку, шорти, спідницю). Зрадницьки виглядають також спідниці і сукні з дуже тонких і легких тканин, які через сонячні промені стають напівпрозорими. Не усвідомлюючи цього, ви показуєте те, що повинно бути приховано. У цьому випадку також допоможе нашарування.

«Аварія» з декольте.

Є багато речей, під які бюстгальтер не носять. Будь-то топи на шнурівці, плаття з голою спиною. Їх небезпека полягає в тому, що досить одного необережного нахилу – і груди відразу ж показуються оточуючим. Тому будьте обережні, сила тяжіння – невблаганна річ.

Невідповідна довжина.

Шортики, що відкривають стегна, спідниці, мало не показують нижню білизну, – це одна з причин, чому чоловіки люблять літо. Що може бути більш сексуальним, ніж стрункі, красиві ноги і сідниці без непривабливих ямочок? На жаль, невідповідну довжину все більше носять жінки і дівчата, фігура яких далека від досконалості. Якщо ви ставитеся до цієї категорії, віддайте перевагу більш скромним речей. В правильно підібраному одязі ви будете виглядати не гірше, ніж стрункі дівчата в шортиках!

Босі ноги.

Ноги в жарку погоду повинні дихати. Тому носите взуття з відкритим носком, сандалі. Однак в цьому випадку застосовується чітке правило – ретельно доглянуті нігті, стопи. Немає нічого гіршого, ніж довгі нігті (та ще й з неповністю вилікуванним грибком), затверділа шкіра, потріскані п’яти в шльопанцях або сандалях. Неважливо, жіноча це нога чи чоловіча.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.