Літні головні убори.

головні убори, літній одяг, капелюхиТипи літніх головних уборів. У статті представлені кілька видів головних уборів для літа. Вони відмінно підійдуть для подорожей і захисту від палючого сонця.

Дербі капелюх.

У капелюхів дербі, також відомих як капелюх для скачок або капелюх дербі Кентуккі поля складають в середньому 6-10 дюймів. Капелюх є модним аксесуаром. Вона добре поєднується з сарафаном і легкими сукнями. Капелюх дербі ніколи не застаріє завдяки своєму стильному дизайну і універсальності.

Помаранчевий тенісний козирок або Visor.

Хто б не винайшов капелюх козирок, він був турботливим чоловіком. У капелюхів Visor є тільки передній край і нічого ззаду. Перевага цього головного убору в тому, що ви можете лягти, не згинаючи краю капелюха ззаду, так як вам нічого не буде заважати. У цих капелюхів є групи в задній частині голови і їх можна відрегулювати під розмір вашої голови. Visor підійде для занять спортом і подорожей.

Відро капелюх.

Краща причина купити відро капелюх для літніх подорожей – це те, що можна упакувати при потребі. Ви можете скласти капелюх і покласти в сумку, а потім, витягнувши знову вона не втратить свою форму. Капелюх відро має регульовані поля і ви можете скласти його в бажану форму.

Чорний капелюх Федора.

Цей капелюх надасть вам можливість носити його з більшістю нарядів, так як він універсальний. У капелюха стійкий край і вам не доведеться витрачати час на його налаштування. Поля досить маленькі за розміром і ви зможете легко упакувати його і носити з собою.

Бейсболка.

Більшість людей, як чоловіків, так і жінок, вважають за краще кепки через їх універсальність і різноманітність деталей. Кепка має лише передній козирок, який може бути прямим і вигнутим. Матеріал бейсболок може бути таким же різноманітним, як і стильове рішення головного убору. Тканини з льону, бавовни, шкіряні і джинсові варіанти, все це можна поєднувати в стильній бейсболці.

Пляжна панама.

Панами гнучкі, зручні і легкі. Ця річ носиться однаково серед чоловіків і жінок. Чоловіки можуть носити панаму з шортами і сорочками або футболкою, жінки з прямим платтям або коротким топом.

Крислатий капелюх.

Крислатий капелюх – відмінний варіант для захисту волосся, шиї і плечей в палюче сонце. У порівнянні з дербі він має більш широкі краї. Це виглядає так само красиво, як і дербі, але більш вишукано і витончено. Якщо вас приваблюють великі поля, то це саме те, що ви шукаєте. Довга сукня або навіть звичайна футболка з джинсової тканини добре поєднуються з таким капелюхом.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.