Купуємо недороге плаття по фігурі!

платтяКупуємо недороге плаття по фігурі!

Якісне, стильне, недороге плаття мрія кожної дівчини, напевно прищеплена з молоком матері. На сьогоднішній день існує можливість не тільки придбати готове жіноче вбрання, а й замовити його індивідуально у виробника. Недорогі купити плаття або дорогі придбати сукні, головне при їх виборі визначитися з типом своєї фігури. Саме по ній буде здійснюватися вибір саме підходящої тільки вам сукні.

Фігура «груша» відрізняється округлими пишними стегнами, тонка талія і невеликі плечі.

Фігура «Пісочний Годинник»: саме її вважають ідеальною. Плечі рівні обхвату стегон. Талія чітко окреслена.

Фігура »Трикутник» (перевернутий): широкі плечі, тонка талія, довгі ноги, не надто великі стегна.

Фігура «Яблуко»: відрізняється відсутністю талії. Ноги і стегна стрункі.

Фігура «Прямокутник»: практично рівні один одному обсяги фігури.

До даних типам фігур застосовні шість силуетів.

1. Бальний: досить пишна спідниця, що починається від талії. Обсяг спідниці досягається завдяки криноліну, під’юбник і великій кількості фатину.
2. А лінія: форма спідниці суконь такого крою нагадує букву А. Відрізняється облягаючим ліфом і спідницею, що розширюється до низу.
3 Прямий: облягає все тіло, трохи розширюючись до підлоги. Підходить під фігуру «пісочний годинник !, причому розміру будь-якого.
4 Грецький силует: завищена талія. Відмінно приховує невеликі животики дівчат. Шиють їх, найчастіше, так, щоб очерківають груди і приховати талію.
5 «Русалонька»: сукні, завужені до стегон або колін. Добре підходить для молоденьких дівчат зі стрункою фігурою.
6. Нестандартний: сукні індивідуального крою, які не вписуються, або поєднують в собі декілька типів фасонів. Якщо у вас досить обмежений бюджет, то вирушайте за нарядом на Хмельницький ринок. Саме там можна купити недороге плаття, яке, до речі сказати, не завжди виглядають гірше брендових.

Однак якщо ви вирішили по справжньому бути оригінальною і неповторною, найкраще замовити сукню недорого індивідуально у хорошого майстра або модельєра, тоді ваше плаття буде, по справжньому, вашим.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.