Купити жіночу сорочку або як розбавити свій гардероб!

жіноча сорочкаСорочка в жіночому гардеробі.

У що конкретно одягати свою чудову фігуру – це справа стосується виключно особистого смаку кожної індивідуальної жінки. Чи будуть це красиві літні сукні, повітряні романтичні сарафани, не має значення, мова піде не про це. Мова в цій статті піде про класичну сорочку, яка плавно перекочувала з чоловічого гардероба в жіночий, і зайняла в ньому своє постійне і вельми почесне місце.

Зручності класичної жіночої сорочки очевидні, її можна носити з чим завгодно і коли завгодно. У будь-якому місці і в будь-який час, вона завжди актуальна. У поєднанні зі спідницями, штанами або сарафанами, вона завжди несе з собою певне почуття стилю і вишуканого смаку.

Шик, та й годі!

Жінкам, які раніше не носили строгих сорочок чоловічого фасону, неможливо пояснити ніякими словами відчуття жінки, в неї одягненої. Сидяча строго по фігурі, сорочка чоловічого фасону з розстібнутими верхніми ґудзиками, з вузькими манжетами, які підкреслюють не менше вузькі зап’ястя – все це разом породжує в жінці незрозуміле почуття драйву, впевненості в собі і скажено сексуальної привабливості. Куди там, красивим літнім сукням разом з сарафанами, вони ніколи не створять в душі у жінки таких чудових почуттів … Може бути, саме тому, такий, спочатку чоловічий предмет гардероба, як класична сорочка, настільки припав жінкам до смаку, і вони не збираються з ним розлучатися.

Мистецтво класичного прасування.

Щоб мати в класичній сорочці вищеописаний розкішний вигляд, необхідно, щоб вона виглядала бездоганно, інакше такого ефекту не вийде. Тому нижче наводяться деякі поради як правильно прасувати сорочку – невід’ємний предмет гардероба кожної сучасної жінки.

Відпрасовувати сорочку найкраще виходить, коли вона злегка не висохла після прання. Якщо потрібний момент упущений і жіноча сорочка надмірно пересохла, тоді можна скористатися пульверизатором, і гарненько обприскати тканину сорочки водою, прибрати її перед прасуванням на деякий час в пакет. Після такої процедури процес піде як по маслу, і жіноча сорочка буде мати сліпучо бездоганний вигляд.

Взагалі не буває проблем з тим, як правильно прасувати сорочку, якщо вона пошита зі змішаних тканин (суміші бавовни з поліестером), в такому випадку, навіть маючи не дуже великі навички в прасуванні сорочок, прекрасного результату ви все одно легко досягнете.

Віскозні сорочки теж не дуже вибагливі і вимогливі до температурного режиму і часу впливу на тканину, дуже легко прасуються і так само легко мнуться.

Найважчий випадок – прасування сорочки з льону (особливо зшитої з чисто лляної тканини). Носити і прасувати подібні речі потрібно добре вміти, інакше можна замість розкішного вигляду, надівши лляну сорочку, виглядати так, ніби ви її використовуєте замість нічної сорочки.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.