Купити жіночу куртку для кожного типу фігури.

posted in: Жіночий одяг | 0

жіночі курткиКуртки – підбір моделей для кожного типу фігури

Для того, щоб зрозуміти яка модель жіночого одягу вам підійде, необхідно визначити тип вашої фігури.

Капелька – вузькі плечі, широкі стегна. Якщо ви бачите такий дисонанс верхньої та нижньої частини вашої фігури, то тут важливо налагодити баланс між ними. Зробити це можна, збільшивши плечі за допомогою певних моделей. Зараз існує безліч жіночих курток з масивним хутряним коміром. Він візуально збільшить ваші плечі. Вам необхідно уникати облягаючих тонких курточок і великих поясів.

Пісочний годинник – вузька талія і однаковий об’єм грудей і стегон. Якщо ви щаслива володарка даного типу фігури, вам варто частіше виділяти свою талію, вибираючи жіночі куртки з поясами і пряжками, але намагайтеся уникати великих дутих моделей курток, які збільшать вас вдвічі і від фігури не залишиться і сліду.

Овал – однаковий обсяг талії, грудей і стегон. В цьому випадку Вам необхідно подовжувати фігуру. Ви можете вибрати довгі фасони курток, а можете короткі, але з вертикальними смугами і оздобленням, які візуально витягнуть вашу фігуру.

Трикутник – плечі і груди ширше стегон. Врівноважити вашу фігуру Ви можете вибравши куртки з вертикальними смужками нагорі і горизонтальними внизу. Вам необхідно відмовитися від широких комірів, об’ємного хутра на плечах, які тільки обтяжать ваш так об’ємний верх.

Правильно оцінивши параметри своєї фігури, ви зрозумієте на користь яких моделей жіночих курток Вам необхідно зробити вибір. Навчіться звертати увагу на фурнітуру жіночої куртки, її обробку. Важливий також і колір. Пам’ятайте, що темні тони зменшують обсяг, світлі – збільшують.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.