Купити жіночий одяг, яскравий і неповторний!

купити платтяЯскравий і неповторний одяг!

Є безліч прислів’їв про одяг. І це значить, то якщо твій наряд комусь не сподобався тебе і слухати не будуть. Але це все стереотипи і їх потрібно ламати. Поєднувати розум і моду. Якщо є проблема, пов’язана з строкатими фарбами, тоді потрібна допомога. Якщо багато хто говорить, що сильно фарбується не можна – це правильний рада. Багато косметики теж дуже погано, потрібно вміти нею користуватися. Тому, що кожен знає, що яскраво фарбується немодно! Звичайно, хочеться виділитися, бути не такою, як усі, але це вже перебір. Так само, як і в одному комплекті одягу поєднувати три різних, та й два, різних принта.

Для таких людей потрібно підбирати, щось неприборкане. І це стиль «Кантрі». Кантрі знову повертається в моду, який був популярний в 70-х роках минулого століття. Сучасне кантрі – це ніяк не пов’язано зі стилем ковбоїв, коли ще були популярні коні і шерифи. Це модний одяг пастельних тонів: коричневого, блакитного, синього, сірого, бежевого. Також цей стиль не терпить щільно прилягаючих речей до тіла, які можуть перешкодити вільним рухам. Тому популярність набирають джинси будь-яких кольорів і моделей, светри грубої в’язки, строкаті спідниці, сукні, сарафани, жилети та шкіряні куртки.

Наприклад, комплект джинсова куртка, кофта і яскрава спідниця кльош з квітковим орнаментом. Джинсовий куртка обов’язково має бути присутня в шафі кожної дівчини. На додаток до цього образу слід підбирати хороший аксесуар. Такий, як браслети. І ще цікава замшева сумка, в стилі кантрі. Бахрома на одязі і сумках – вірна ознака стилю кантрі. Коли люди чують стиль кантрі, відразу в образі виникає село, сільський будиночок, природа і натуральні матеріали. І це правильне сприйняття. А, головне, в таких речах не забувати про чобітки. Ковбойські чобітки відмінно розбавлять образ, у них високий скошений каблук, округлений мис і високу халяву. Але для міста краще підбирати замшевий варіант, це набагато зручніше.

Іншим чином до ковбойського стилю можна підібрати комплект одягу з джинсів в підлогу із завищеною талією і коричневим ременем. Джинси – кльош ідеально поєднуються як з босоніжками, так і з напівчоботи. А на верх підібрати краще сорочку з шовку. Такі речі виглядають акуратно і елегантно. В аксесуари можна взяти намисто-канати. І звичайно ж, в комплект до такого набору, підійдуть вже раніше згадані півчобітки з натуральної замші. Але яка, ж дама без сумки, таку сумку можна зробити з парео. Щоб зробити сумку знадобитися парео або велику хустку. Ось і буде сумка в стилі кантрі.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.