Купити жіночий одяг – опт.

posted in: Жіночий одяг | 0

стильні блузкиКожній жінці хочеться мати красиву фігуру без фізичного навантаження і дієт. І знаєте, є така можливість. Потрібно просто правильно поєднувати тип фігури і жіночий одяг. Тоді зайве сховається, а потрібне здасться. Все просто треба купити жіночий одяг яка найбільше Вам підходить. Інтернет магазин жіночого одягу від виробника СТІММА пропонує великий асортимент жіночого одягу для всіх типів фігур, а так само і можна купити жіночий одяг недорого оптом і в роздріб, дивіться самі каталог жіночого одягу від виробника STIMMA Хмельницький.

Красиві жіночі ноги найкраще підкреслювати спідницею короткою або спідницею – олівець по коліно. Щоб приховати занадто широкі стегна, підійде спідниця-кльош нижче коліна з косим кроєм. Щоб приховати широкі стегна підійдуть жіночі прямі брюки з високою талією і подовженим напівприлягаючим піджаком або жакетом. Прямі жакети приховують стрункість талії і надають їй повноту. Світлий колір брюк робить стегна ширше, а ноги повніше, тому для стрункості ніг краще завужені донизу темних тонів жіночі штани. Щоб приховати недоліки талії, штани добре носити з вільною тунікою.

Щоб перетворити фігуру типу прямокутник (плечі і стегна пропорційні) жіночі спідниці та брюки потрібно носити без пояса. Плаття на бретельках з прямим вирізом буде відмінно виглядати на жінці з прямокутною фігурою. Цій фігурі підходять піджаки з прямим кроєм і такі ж жіночі блузи та кофти. Ремені та пояси жінкам з прямокутною фігурою заборонені, тому, що вони тільки підкреслять відсутність талії.

Жінкам з яскраво вираженою талією (форма фігури пісочниця) майже все підходить і виглядає на них добре, головне щоб куплений жіночий одяг був приталенним. А штани і джинси краще з низькою талією.

Повненьким жінкам найкраще підійде “полуприлегающий” жіночий одяг з вертикальними швами, глибоким декольте. Купити плаття наприклад краще темного кольору з відкритими плечима і паском, але без пишних деталей і рюшів.

За допомогою топів або кофт з великим вирізом можна зробити акцент на жіночі груди і тим самим відвернути увагу від талії.

Жінкам з вираженою лінією плечей і вузькими стегнами, так званою фігурою – перевернутим трикутником, підійде купити жіночий одяг, який зробить акцент на стегнах, а плечі візуально зменшить. Зробити, це можна за допомогою кольору – чорне і біле, коли низ білий, а верх чорний. Акцент на стегнах зрадять жіночі штани з низькою талією і рюшами та об’ємними поясами. Жінкам з цією фігурою краще не вдягати жіночі кофти з великими комірами та вирізами.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.