Купити жіноче пальто по фігурі.

Як купити жіноче пальто правильного фасону по фігурі?

Весна настає, і дівчата із задоволенням скидають з себе теплі пуховики, насолоджуючись ласкавими променями сонця. Вибираючи між куртками або купити пальто, прекрасні дами віддають перевагу останнім, адже вони ніколи не виходять з моди. Ця стаття допоможе жінкам підібрати і купити таке пальто, в якому його власниці буде комфортно, а оточуючі не зможуть побачити жоден з нажитих за довгу зиму кілограмів, якщо такі є.

Перш за все увагу звертати потрібно, звичайно ж, на колір і стиль цього елемента жіночого гардеробу. З кольором пальто все просто – кожна дівчина знає, що їй підходить, а що ні. Щоб вибрати жіноче пальто, потрібно знайти жіночі речі, з якими модниця збирається носити пальто. Наприклад, приталені моделі добре поєднуються з спідницями, сукнями та взуттям на підборах, а ось пряме пальто краще носити з джинсами і з взуттям на плоскій підошві.

Тип фігури 1 – «пісочний годинник».

Коли у дівчини стегна і плечі за обсягом приблизно однакові, а талія чітко виражена, то її називають щасливою, адже у неї ідеальний тип фігури – «пісочний годинник». Власниці такої фігури можуть купити і надіти пальто майже будь-якого фасону, але краще всього виглядатиме однобортне довжиною до коліна, де аксесуаром стане широкий пояс.

Тип фігури 2 – «прямокутник».

Якщо плечі, стегна і талія однакового обсягу, то такий тип фігури називається «прямокутник». Тут потрібні жіночі пальта, які згладять незграбність ліній. Наприклад, А-подібні фасони пальто. Якщо ж дівчина не особливо хоче виглядати жіночно, то можна подивитися вільні моделі великого розміру.

Тип фігури 3 – «трикутник».

Якщо фігура схожа на трикутник (це коли плечі вужче стегон), то дівчатам потрібно звертати увагу на більш вузьку частину тіла за допомогою декору в області плечей. А ось від акцентів на нижній частині тіла варто відмовитися – дівчата з таким типом фігури повинні уникати моделі з кишенями на стегнах або широкими поясами. Дуже виграшно виглядатимуть двобортні моделі пальто довжиною до коліна.

Тип фігури 4 – «перевернутий трикутник».

Тут все в точності навпаки – акценти внизу і мінімум декору на плечах. Найкращий варіант для пари пальто – расклешенная спідниця і довгий виріз у формі букви V.

Тип фігури 5 – «повні пісочний годинник».

Дівчатам з пишними формами і чіткої талією підійдуть акуратно облягаючі фігуру моделі пальто з спадаючою спідницею до коліна. Слід відмовитися від шалей та хутряних комірів, щоб не здаватися ще більше.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.