Купити хустку як кращий аксесуар з жіночого одягу.

хусткаАксесуари мають велике значення при створенні образу. Будь-яке жіноче вбрання стане виразніше, якщо до нього додати потрібну деталь. Однією з таких деталей є хустку. Це шматок тканини, який може мати квадратну, прямокутну або трикутну форму. Це один з найбільш багатофункціональних аксесуарів з усіх існуючих. Крім варіантів на яку частину тіла пов’язати хустку, є безліч варіантів як саме це зробити.

Хустки з’явилися ще в давнину і мали в основному захисну функцію. Ними закривали шию під час негоди і під час боїв. Потім хустки стали носити на голові жінки. У православ’ї заміжні жінки покривали голову хусткою, коли з’являлися на людях. Хустки як модний предмет гардероба широко стали використовувати тільки в XX столітті.

Сучасний світ аксесуарів пропонує величезну кількість хусток різної форми, кольору і матеріалу. Сьогодні навіть існує тенденція серед добре забезпечених модниць колекціонувати хустки відомих брендів.
Підібрати модну деталь гардеробу можна абсолютно до будь-якого вбрання. Але не слід носити хустку завжди і всюди. Як і будь-який аксесуар, вона повина бути доречна події, на яку ви збираєтеся. При покупці хустки спочатку потрібно звернути увагу на забарвлення, перш за все вона повина вам сподобатися візуально. Якщо малюнок або колір вас влаштовує, потрібно вивчити матеріал, з якого вона зроблена. А це значить доторкнутися до хустки, прикласти її до шиї, провести долонею, щоб не було неприємних, дратівливих шкірі відчуттів.

Підбирати і купувати хустку слід, з огляду на сезон, коли ви збираєтеся її носити. Взимку хустку повина добре захищати від вітру і холоду. Навесні і восени можна вибрати менш щільні тканини. Влітку це тоненька косинка або легкий палантин, за допомогою якого можна зігрітися прохолодним ввечерем.

Існує безліч варіантів, як носити хустку. Її можна надіти на голову, як носили її раніше жінки, зав’язавши на підборідді або потилиці. Також можна спорудити на голові подобу тюрбана, прибравши під хустку волосся. На шиї хустку зав’язати можна як завгодно: просто зав’язати її навколо шиї, зробивши спереду вузол, додати об’єм. Також можна використовувати маленьку хустку-бандану і зав’язати її на зап’ясті або шиї.

Хустка, це не тільки модна деталь у жінок. Серед чоловіків теж є цінителі цього аксесуара. Ця красива краватка на шиї чоловіка називається Аскот. Спочатку вона була невід’ємною частиною костюма на королівських скачках в однойменному місті в Британії. Аскот., це той вид краватки який не є частиною офіційного костюма, його застосування швидше в повсякденному або святковій обстановці. Підбираючи таку хустку треба таким чином, щоб він не зливався з самим костюмом, між ними обов’язково повинен бути контраст. Ще одним цікавим аксесуаром в чоловічому гардеробі є бавовняна хустка. Вона додасть елегантність образу.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.