Купити термошкарпетки. Типи матеріалів, які використовуються.

носкиТермошкарпетки. Як вибрати? Типи матеріалів, які використовуються.

Шкарпетки – дуже важлива частина одягу, яка стикається з нашим тілом. Адже хоч би яким зручним було взуття, якщо шкарпетки низької якості, то дискомфорт і проблеми зі ступнями не змусять себе довго чекати. Незалежно від виду діяльності – туризм, пікнік, спорт або навіть просто прогулянка в міських умовах – завжди важливо, щоб ноги не перегрівалися, не мерзли і залишалися сухими. У зв’язку з цим не варто недооцінювати цей важливий аксесуар, як термошкарпетки.

Чому саме треба купити термошкарпетки і що це взагалі таке? Такого офіційного поняття як «термошкарпетки» в принципі не існує. Але якщо спробувати дати просте визначення, то термошкарпетки – це шкарпетки з дихаючими, теплоізоляційними і ті, що відводять вологу властивостями. Ці властивості досягаються за допомогою спеціальних матеріалів – синтетичних волокон, ниток нестандартного плетіння, що створюють кілька шарів тканини. Також важливо, щоб термошкарпетки були з антибактеріальними властивостями. Дуже зручно, що такі шкарпетки не сповзають, не натирають, щільно облягають ногу, легко перуться і швидко висихають. Коштує таке задоволення, звичайно, дорожче звичайних шкарпеток, але ті, хто активно використовує термошкарпетки, підтвердить Вам, що воно того варто.

Термошкарпетки відносяться до категорії «термобілизна». Їх завдання – забезпечувати максимальний комфорт ступням протягом усього дня (а буває, що і вночі) в холодну пору року. Нашим ногам, а значить і нам, комфортно, коли вони сухі, не мерзнуть і не перегріваються. І термошкарпетки, володіючи теплоізоляційними, дихаючими і такими, що відводять вологу властивостями, чудово справляються з цим завданням. Не має значення, куди їх одягають – для занять спортом, для турпоходу або пікніка, для прогулянки в парку – всюди вони будуть до речі і допоможуть зберегти ступні і пальці ніг від переохолодження.

У чому ж секрет цих чудо-шкарпеток? Їх унікальні властивості обумовлені спеціальними матеріалами, з яких вони виготовлені. Загалом, ці матеріали складаються з синтетичних волокон, ниток із специфічним плетінням, які створюють кілька шарів тканини. Матеріали для термошкарпеток бувають різними. Розглянемо найбільш відомі.

Coolmax – 100% -вий поліестер. Мають властивість швидкого поглинання вологи, що виділяється тілом і виведення її назовні, де вона випаровується. Такі термошкарпетки здатні витримати надзвичайно активні навантаження. Розраховані, в основному, на теплу погоду.

Polycolon – матеріал. Зроблені з поліпропіленового модифікованого волокна, мають чудові термічні властивості, а також швидко відводять вологу від тіла. Гіпоалергенно, з антибактеріальними властивостями. Прекрасно переться в машинці. В основному розраховуються для теплого клімату.

Thermolite – матеріал. Не дає ногам перегріватися і переохолоджуватися. Відмінно зарекомендував себе при змінах погоди і температури. Даний матеріал прискорено відводить вологу від тіла, чудово тримає тепло.

Polartec – володіє підвищеними вологовідводящими властивостями. Зверху складається з нейлону, а внутрішня поверхня – з велюрового ворсу. На тілі він приємний і комфортний.

Merino wool, Italian wool – складається з натурального волокна (вовни мериносів або італійської вовни). Є поєднанням середньої та тонкої вовни з додаванням акрилової нитки.

Outlast – чудовий матеріал, який здатний працювати в самих непередбачуваних умовах: поглинає надлишок тепла і віддає його під час спаду фізичних навантажень.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.