Купити термобілизну, як вибрати і носити?

термобілизнаТермобілизна: як вибрати і носити?

У сучасному світі дуже популярно носіння термобілизни. Однак багато хто припускає, що її потрібно носити не кожному, а тільки певним людям, таким як спортсмени. Також її носять люди, які працюють в дуже некомфортних умовах. Розглянемо, що ж таке насправді термобілизна?

Термобілизна: що це?

Термобілизна – це багатофункціональна нижня білизна, яке виконує функцію збереження тепла або відведення зайвої вологи з поверхні тіла людини. У зв’язку з цією функцією термобілизна підходить кожній людині для повсякденного носіння. Особливо вона корисна людям які займаються спортом, а так само любителям активного відпочинку.

Як вибрати термобілизну?

Збираючись купити термобілизну, потрібно уважно враховувати, для чого вона вам потрібна! Коротко кажучи, всю термобілизну можна розділити на 3 рівні:
– влаговиводящу (при активному відпочинку);
– теплозберігаючу (при пасивному відпочинку);
– змішану.

Найчастіше, люди купують термобілизну на зиму. Отже, в залежності від того, як проходить зима (тепла, холодна, заморозки тощо), потрібно робити вибір.
Така білизна дуже проста і легка в носінні. Вона носиться обов’язково на голе тіло, має дуже щільно прилягати до нього. Якщо стоїть вибір між розміром більше і менше, то, природно, краще брати на розмір менше. Справа в тому, що якщо термобілизна щільно не прилягає до тіла, то воно не зможе виконувати свої прямі обов’язки, тобто зберігати тепло або вбирати вологу.

Склад термобілизни.

Як не дивно, але склад у термобілизни дуже багатогранний. Вона може бути з вовни, поліпропілену, поліестеру, бавовни і їх спільного поєднання. Як відомо, синтетичні матеріали добре виводять вологу. Ці матеріали довговічні в своєму використанні. А ось додавання вовни або бавовни робить білизну більш приємною і комфортнию для повсякденного носіння.

Відомими на світовому ринку брендами термобілизни є:
• LOWE ALPINE (США),
• ODLO (Швейцарія),
• MILLET (Франція),
• HELLY HANSEN,
• Levron (Чехія),
• Janus (Норвегія),
• Joha (Данія),
• Ketch (Швеція) і безліч інших.

Але не дивлячись на знатність закордонних брендів, термобілизна в основному виготовляється з аналогічних матеріалів за аналогічною технологією. Купивши термобілизну СТІММА ви нічого не втрачаєте, а навіть залишаєтеся в плюсі, так як ми дотримуємося всіх технології та використовуємо в пошитті термобілизни тільки якісні тканини, так само вагомим плюсом ціна термобілизни Стімма, наша термобілизна дешевше за імпортні аналоги.

Догляд за термобілизною.

Безліч речей з повсякденного вжитку вимагає через свій склад до себе ретельного догляду. Але тільки не термобілизна! Догляд за нею не складе особливих труднощів.
Єдине, що дуже ВАЖЛИВО, так це її прання. Необхідно прати при делікатньому пранні, при температурі не більше, ніж + 40 ° С. Ця важлива вимога викликана складом білизни (точніше, багатогранним складом).

Після прання білизну не потрібно віджимати, досить просто повісити її, щоб вона змогла стекти, і сушити без сушильних приладів.

Якщо ж термобілизна з поліпропілену, тоді категорично заборонено її гладити, сушити в сушильних машинах, сушити над вогнем або ж на батареї. Адже якщо дану білизну нагріти вище ніж + 60 ° С, то вона моментально і безповоротно втратить всі свої властивості.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.