Купити термобілизну, що треба знати?

жіноча термобілизнаКоли під кінець останній літній місяць, у і багатьох відпустки вже позаду, то хтось вже починає збирати дітей до школи, купуючи необхідні шкільне приладдя, і доглядає необхідні речі для осінньо-зимового сезону, поки ціни на одяг не розпочали підвищуватися.

Останнім часом великим попитом користується у нас термобілизна, і її носять не тільки спортсмени, а й люди, чия робота пов’язана з постійним перебуванням на вулиці. При цьому, купують термобілизну для спорту і вибирають, керуючись одними принципами, а моделі для носіння в роботі – іншими.

Прийнято розрізняти термобілизну з трьох типів складу.

1. Термобілизна з синтетики.

Серед очевидних переваг даного типу складу варто відзначити легкість даної термобілизни, її зносостійкість і простий догляд. Синтетичний склад дозволяє відводити вологу, навіть на великій площі і сприяє швидкому висиханню вологій поверхні.

2. Термобілизна з вовни.

Даний тип термобілизни має водовідштовхуючі властивості, чудово зберігає тепло, завдяки своєму натуральному складу і відмінно виводить піт, навіть якщо костюм вологий. Серед позитивних моментів можна відзначити збереження тепла навіть у суворі морози, стійкість до різного роду бактеріям і нейтралізацію запахів. Термобілизна з вовни рекомендується використовувати в холодних сухих погодних умовах.

3. Термобілизна з обробленого шовку.

Даний тип складу повільно виводить вологу, але має прекрасну терморегуляцію. У такі білизні не буде жарко в теплу погоду і не буде холодно в мороз. Цей тип термобілизни вимагає дбайливого ставлення та прання.

У сучасному асортименті існує термобілизна різних видів – це термошкарпетки і футболки, термо шорти, лосини і штани, а також термоводолазки і ін. Завдяки своїм властивостям, термобілизну STIMMA можна носити навіть під звичайним одягом, і ніхто не здогадається про її існування, вона НЕ додасть вам обсягу, але тільки зігріє в непогоду.

Термобілизна купують тільки після примірки, і варто враховувати, що вовняна білизна завжди при пранні дає усадку на розмір, а синтетична прекрасно тримає форму і не розтягується. У термобілизни ви не повинні відчувати здавленості і дискомфорту, також не повинні відчувати шви.

Прати термобілизну, незалежно від її складу, не рекомендується при температурі вище 40 градусів, її не сушать на батареї або поблизу нагрівальних приладів, а також не гладять.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.