Купити светр і з чим його носити?

светрСветр: з чим носити?

Хоча светр є у кожного, ставлення до нього складне. Не припиняється суперечка, чи можна вважати його підходящим для офісу одягом. У гардеробі освічених класів він з’явився всього сто років тому, разом з автомобілем в гаражі і аеропланом в небі. На сприйняття людини в светрі грубої в’язки впливають старі стереотипи. Вони залишаються, коли змінюється мода.

Одягати чи в офіс?

Чоловічі светри асоціюються з незалежним характером. У них повинні бути айтішник і дизайнер. У менеджера буде менше успішних угод без піджака з краваткою. Светр на підсвідомому рівні сприймають як бунтарство. Кар’єристи відмовляються від трикотажу.

Жінкам при виборі офісного гардероба доводиться рахуватися з начальством і його стереотипами. Комусь светр нагадує про романтику походів. Іншим – про підліткові проблеми дочки. Начальники НЕ будуть докопувати до причин своєї нелюбові до светрів. Вгадати правильний стиль в одязі – завдання кар’єристки.

Створення образу зі светром.

Загальне правило: до масивних в’язаних речей підійдуть вузькі однотонні брюки та спідниці. Тонкі облягаючі светри-водолазки добре виглядають з широкими брюками і вільними спідницями. Правило діє незалежно від модних тенденцій. Великий фактурний обсяг притягує увагу. Якщо його розмазувати деталями, виникне відчуття дисгармонії і несмаку.
Залежно від кольору і текстури пряжі, образ може бути м’яким, зухвалим, романтичним, строгим, легковажним. Чорний облягаючий светр з об’ємним коміром, чорна або сіра звужена спідниця, шпильки – еталон елегантності.

Коли і з чим носити светр?

Светр доречний в будь-який час, крім жаркого літнього дня. З вересня по червень його можна не знімати. Вдень він поєднується з джинсами і джинсовими спідницями. Денім гармонує з червоним, білим, чорним, синім, з сірим кольором натуральної вовни. Гірше виглядає з темно-коричневим і темно-зеленим.

Джинси, светр, жилет – зручний комплект для прохолодної погоди. З брюками і великою біжутерією цей же светр підійде для театру і вернісажу.

Оверсайз вимагає однотонного лаконічного низу: міні-спідниця з легінсами або щільними колготками, джегінси, довга пряма спідниця, вузькі брюки і туфлі одного кольору. Інакше вільна в’язана річ буде виглядати як розтягнута і з чужого плеча.

Вибір взуття.

У журналах багато образів з укороченими джинсами і туфлями на шпильках. Виглядає зухвало, сексуально, але для вулиці краще надягти кросівки або туфлі на низьких підборах. Можна гостроносі. Трикотаж передбачає свободу, а шпильки сковують крок. Виходить протиріччя розслабленого верху і затиснутих ніг.

Взуття може бути тільки закритим в сезон светрів. Воно чудово поєднуються з чобітьми всіх фасонів. Тільки розтоптані уги зроблять образ зовсім простацьким. Светр занадто м’який і затишний, тому взуття повинно бути жорстким.

Вибір фасону.

Оцінювати образ треба в русі. Прекрасний светр з широким вирізом, злегка сповзаючим з плеча, змусить весь день мимоволі сіпатися. Красиві складки коміра треба весь час поправляти, інакше повиснуть хомутом. Облягаючий светр середньої товщини не підведе ніколи.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.