Купити сукню.

posted in: Жіночий одяг | 1

модні сукніСукня – невід’ємна, зручна і комфортна частина жіночого гардеробу, завжди була його базовим елементом, так би мовити «щогла» для кожної леді. Сукні, як приналежність історичного, так і сучасного одягу, найкращим чином відображають особисте ставлення жінки до себе і до оточуючих. Не дарма сукні обов’язково притаманні всім стилям в одязі і завжди найбільш представлені в модних тенденціях і напрямках.

Актуальність тих чи інших кроїв, фасонів і елементів суконь завжди залежить від їх призначення – повсякденні або святкові, і може бути іноді дуже протилежними, що обумовлено застосованими тканинами і відповідними аксесуарами.

У повсякденних сукнях також існує власне розподіл за умовами носіння: сукні для роботи в офісі, сукні для відпочинку вдома, сукні для прогулянок по місту, сукні для зустрічей з друзями та інші. Залежно від цих особливостей, в першу чергу, обираються тканини і матеріали, які схильні модним тенденціям. А от вечірні сукні та святкові сукні більше керуються капризами моди.

Якщо розглядати пріоритети в моді серед суконь повсякденного призначення, особливо слід відзначити сукні для роботи і для офісу. У загальних рисах ділові сукні виглядають традиційно і кілька консервативно, проте є й відмінності. Перше, на що слід звернути увагу – елегантність і витонченість культивується в цьому сезоні практично всіма світовими дизайнерами і будинками моди. Мішкуватість і безформність суконь, які приховували жіночу фігуру, відійшли в минуле, тому м’якість і жіночність, це зважені допустимі для ділового стилю – ось орієнтири для модниць, які вибирають офісні сукні. Найбільш актуальна довжина для таких суконь – трохи нижче  коліна. Така довжина підкреслює форму гомілок, візуально витягує силует, не порушуючи ділового етикету. Якщо дрес – код дозволяє, то відмінним варіантом для офісу може бути плаття з дуже дрібним або монохромним (з відтінками одного кольору від темного до світлого) принтом. Це може бути геометрія, клітина, крихітні сердечка, однак, цей веселенький малюнок повинен бути компенсований стриманим фасоном.

One Response

  1. Друзья, статья зашибись! Материал подготовлен и изложен понятно и удобный интерфейс у сайта.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.