Купити стильні недорого: шарф, шаль, палантин.

жіноча хусткаНіколи не вийдуть з моди стильні: шарф, шаль і палантин.

Мало хто знає, що сучасні шаль і шарф раніше носили на голові. Їх древній аналог використовувався в давнину, як покриття для голови. І це не залежно від походження. Після того, як шаль і шарф стали використовувати так само, як це робимо ми зараз, їх прикрашали всілякими образами. Це стало свого роду ознакою походження дами, наскільки її сім’я благополучна, упізнавались автори шарфів і шалей. Сьогодні шарф теж дуже актуальний і присутній у багатьох колекціях відомих світових дизайнерів. У багатьох культурах віддають належне саме шарфу.

Палантин також з’явився в далекі часи. Звичайно, не в такі далекі, як шарф і шаль, всього лише в сімнадцятому столітті.

Спочатку палантин виготовлявся тільки з хутра. Модним аксесуаром, палантин став з легкої руки оригінальної жінки. Так і залишився він у моді. Початковий його вид зберігався недовго. Спочатку зміни піддався його розмір – з крихітного він став великим, що приховує фігуру. Потім змінився матеріал, на сьогоднішній день це може бути будь-який матеріал, навіть легкий матеріал. Найперший палантин був зроблений з хутра соболя і мав прямокутну форму. Такий хутряний аксесуар, в усі часи, виглядає шикарно, додає родзинки всьому наряду, і при цьому захищає від холоду.

Всі ці речі дещо не втратили актуальності. Вони є яскравими представниками моди ще з давніх часів, які навряд чи колись з неї вийдуть.

Ці три аксесуари одягу різноманітні в своєму виконанні. Питання полягає в тому, щоб правильно вміти їх носити на собі. Найголовнішим є візуальний ефект. Дуже багато залежить від розміру, відповідно, чим більше розмір речі, тим більшу обережність у поводженні з нею, вона вимагає. З практики випливає, що об’ємні моделі не бажано одягати мініатюрним дамам. Зате вузький палантин, ніяк не пов’язаний на тілі, підкреслить стрункість і додасть росту. Виглядає дуже ефектно. Така модель палантини добре підійде жінкам, яких не влаштовує форма плечей або розмір грудей, так як він досить добре моделює верхню частину тіла. Ці зони виглядають набагато пишніше і приємніше. Можна таким же чином моделювати і нижню частину тіла, при необхідності. Те, як носити палантин, шаль або шарф, залежить тільки від індивідуальних переваг і смаків. Варіантів безліч.

Задаєтеся питанням, з чим це носиться? Все дуже просто – воно носиться з усім. Тільки потрібно правильно підібрати колір і поєднання з необхідним образом. На сьогоднішній день, шаль не обов’язково носити на плечах. Вона може переміщатися з голови до стегон. Або взагалі, виступати як доповнення до сумочки. Головне, щоб було комфортно і чарівно.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.