Купити спідницю, щоб подобатися чоловікам!

posted in: Жіночий одяг | 0

спідниціКупити спідницю завжди вважалося атрибутом жіночності, але все повинно бути в міру. Наші бабусі і уявити собі не могли, що з часом їх внучки будуть ходити в жіночих штанах. Однак час не стоїть на місці і ось, на зміну суконь прийшли брюки. З розвитком феменізма мода ще більше змінилася, ділові костюми і краватки стали незмінними супутниками жінок. Разом з новою модою в уми жінок раз у раз почали просочуватися такі слова, як «свобода», «рівність», «рівноправність». Здавалося б, ось воно, жіноче щастя. Але ж ні. За статистикою, за останні час, кількість розлучень збільшилася в кілька разів, в той час, як жінки все так же, як і раніше, прагнуть створювати щасливі сім’ї.

Створити цю саму щасливу сім’ю вже не так-то просто. Мріючи налагодити своє особисте життя, дівчата одягають обтягуючі джинси, або міні-спідницю, і виходять на вулицю з німим закликом: «Зауваж мене. Я мрію створити міцну сім’ю. Я хочу любити і бути коханою. Візьми мене заміж!”

На жаль, дивлячись на довгоногу красуню, чоловіки чують зовсім інше: «Своїм стилем одягу я даю тобі ясно зрозуміти, що хочу швидкоплинних відносин. Будь ласка, задовольни мою потребу ».

За своєю природою, будь-який чоловік, перш за все, захисник. Він інтуїтивно буде надавати заступництво, підтримувати і захищати жінку, що потрапила в біду. Вид дівчат в коротких шортах також може викликати у нього прагнення дати бідоласі те, про що вона так сильно просить, тобто, задовольнити її сексуально.

Тому, не кляніть чоловіків, яким «потрібно тільки одне». Пам’ятаєте, який сигнал ви їм посилаєте, так вони і реагують.

Але, що робити панночці, яка вже по горло сита швидкоплинними стосунками, якій подавай міцну сім’ю і п’ятьох діточок? Перш за все потрібно перевірити свій жіночий одяг. Чи є в шафі речі, які могли б наштовхнути чоловіка на вільнодумні думки? Якщо є, то швидше прибирайте його. Ваше завдання – побудувати довгострокові відносини, а не просто затягнути чоловіка в ліжко.

Носіть довгі спідниці або до коліна. Вони підсилюють жіночу енергію і роблять вас більш привабливою в очах протилежної статі. У спідниці ваша хода стане більш плавною. Ви не зможете задирати ноги вгору і робити різких рухів. Ледь помітна гра стегон і шурхіт ковзаючих тканин не залишать байдужим жодного чоловіка. Пам’ятайте, для того, щоб інтерес до вас ніколи не згасав – потрібна загадка. Спідниця жіноча в підлогу цю загадку забезпечує стовідсотково.

Ще Зигмунд Фрейд казав, що жінка в довгій спідниці завжди буде мати успіх у чоловіків. Легка, яка відіграє тканина, яка приховує жіночу фігуру виступає в ролі завіси, яку чоловікові в усі віки буде хотітися підняти.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.