Купити плаття за типом фігури.

плаття, купити червону сукню, плаття в червоному кольорі, повсякденне плаття, яскраве платтяЯк підібрати і купити сукню за типом фігури?

Для більшості дівчат найактуальнішою проблемою є питання про вибір одягу. Мода постійно диктує свої умови, але навіть якщо і дотримуватися їх, немає гарантій, що буде все бездоганно. Для того, щоб правильно підібрати і купити предмети гардероба, а зокрема сукні, перш за все необхідно знати свій тип фігури, його переваги та недоліки.

Фігура «Груша» характеризується наявністю у власниці широких стегон, вузьких плечей і високою талією. При виборі сукні для такої фігури, необхідно зробити акцент на грудях. Слід розглядати прямі моделі суконь або розкльошені з прямим яскравим верхом. Щоб створити баланс між верхньою і нижньою частиною тіла слід розглядати приталені сукні. Добре підійдуть варіанти з декольте і декором на ліфі.

Дівчатам з фігурою «Прямокутник» мають рівнопропорційні плечі і стегна, талія слабо виражена або відсутня взагалі. Слід розглядати моделі суконь з заниженою талією та об’ємом в області стегон – темним низом і світлим верхом. Для такого типу фігури добре підійде абсолютно будь-яка довжина сукні.

Фігура «Пісочний годинник» вважається найспокусливішою і ідеальною фігурою за рахунок своєї симетричності. Для власниць такої фігури характерна наявність плавних вигинів і тонкої талії. Для них чудово підійдуть будь-які види жіночих суконь. Ідеально будуть виглядати моделі суконь, які підкреслюють талію.

Фігура «трикутник». З визначення можна здогадатися, що ноги власниць даного типу фігури – найвужча область тіла. Щоб відвести небажану увагу з ніг і виділити верхню частину тіла, слід вибирати плаття середньої довжини. В такому випадку стегна не будуть сильно кидатися в очі, а стрункі щиколотки додадуть привабливості. Через широких плечей, характерних для володарки фігури «трикутник» не варто вибирати плаття на бретелях і з V-подібним вирізом. Ідеально підійдуть сукні з довгими рукавами і з круглим декольте.

Фігура «яблуко» характеризується наявністю у власниці худих стегон приблизно одного розміру з плечима, найчастіше є великий круглий живіт, характерна відсутність талії. Для таких дівчат ідеально підійде плаття і простим вузьким верхом і оригінальним низом. Драпірування або додаткові шари, великі ремені, широкі пояси, корсети будуть виглядати вельми виграшно. Добре підійдуть такі моделі жіночих суконь як прямі, розкльошені знизу, так і багатошарові.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.