Купити плаття в інтернет магазині або штани?

posted in: Жіночий одяг | 0

брючний костюмЧому вибирають штани?

Ви зважилися купити плаття в інтернет магазині, уявіть картину жінка в легкому, струмуючому платтю переходить дорогу, вона взута в туфлі на високих підборах, її хода легка і невимушена. Красиво, правда? Тільки ось незручно.

Для того, щоб ходити ось так в платті, потрібна впевненість у собі. В епоху рівноправності, якщо на тобі сукня ти – слабше, і світу не важливо, що ти кращий юрист в місті, велика бізнес-леді або солдат – найманець. Ти жінка, а значить від природи слабкіше. Так уже повелося, що чоловіки не сприймають жінок, як сильних суперників, тому, щоб жінку помітили, їй потрібно стати такою ж як чоловік: сильною, вольовою, безпринципною, часом жорстокою. Малодушність неприйнятно в світі, де править патріархат. Тому-то жінки і почали ставати схожими на чоловіків, у всьому, включаючи одяг. Адже якщо на тобі брючний костюм, сорочка і краватка, то чоловік бачить в тобі рівного собі, що з тобою можна і потрібно рахуватися.

Ось тому жінка все частіше вибирає штани, а не вирішують купити плаття в цій боротьбі за виживання. З того моменту, як жінка вперше з’явилася в брюках на публіці в кінці ХІХ століття. Слабка стать заявив про незалежність і силу.

Правда зараз жінки перестали привселюдно кричати про це, а ось звичка носити штани залишилася але все ж варто купити плаття і бути краще і впевненіше. Зараз штани просто необхідна річ, в них зручніше. Відразу це був крик душі, потім необхідність (елементарний брак тканини для виробництва панчіх), зараз швидше звичка.

Тепер жінка відчуває себе невпевнено в платті, адже його підібрати набагато складніше, ніж пару джинс або брюк. Брюки краще приховують недоліки фігури (або ми так думаємо), в них елементарно тепліше взимку, під штани легше підібрати зручне взуття, адже плаття без каблука не так добре виглядає, а ось під штани з легкістю можна взути балетки, а під джинси і зовсім мокасини .

Жінки, які носять сукні, впевнені в собі, знаю, що вони красиві і тому вважають за краще купувати сукні оптом. Жінка в брюках боїться показати себе. Вона найчастіше з купою комплексів, або впевнена, що так доб’ється більшого. Ось тільки наші милі чоловіки частіше звертають увагу на жінок в платтях, а не в брюках, адже за роки емансипації, жінки довели, що вони не слабкіше, а іноді і сильніше за чоловіків. І тепер в чоловіках живе страх, а раптом дівчина сильніше.

Рада для жінок лише одна може бути – не бійтеся показати себе в красивій короткі або довгій сукні, не бійтеся що ви будете виглядати якось не так, купити плаття недорого інтернет магазин СТІММА завжди вам допоможе. Штани приховують недоліки фігури також, як і вміло підібране плаття. А плаття зробить вас красивіше, ніжніше, бажанішим. І ви будете ловити погляди перехожих на собі. Не бійтеся здатися слабкою, ви все одно залишаєтеся сильною і незалежною, щоб на вас не було одягнене.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.