Купити плаття коктейльне.

купити плаття жовтеКупуємо жіночий одяг правильно. Вибір коктейльної сукні відповідно до типу фігури!

Кожен з нас відвідує вечірки або інші, більш формальні заходи. Хтось робить це кожен день, хтось раз в 5 років, але факт залишається фактом: переважна кількість людей, так чи інакше, виходять у світ. Збираючись на зустріч або свято маючи велике бажання виглядати чудово. Для жінок особливо важливий вибір і покупка сукні, так як саме вона є основою для створення чарівного образу. Для неформальних вечір, пані, як правило, вибирають так звані коктейльні сукні.

Історія створення коктейльних суконь бере свій початок ще в початку двадцятого століття, але популярність вони здобули порівняно недавно і продовжують нею користуватися досі. Це не дивно. Величезна кількість моделей і варіантів, на будь-який смак, гаманець і фігуру не залишили байдужими сучасних жінок. Так як же в цілому виглядає таке плаття?

Красива і правильна сукню такого типу неодмінно помірної довжини. Складно уявити собі екстремально коротке коктейльне плаття або навпаки, плаття довжиною в підлогу. Така довжина властива вечірніх суконь, а це зовсім різні поняття.

Тканина, з якого виготовлено гарне коктейльну сукню, неодмінно високої якості. Найчастіше це атлас, шифон, оксамит або органза.
Силует такої сукні радує око гармонійним рішенням. Якщо верх зроблений в лаконічному і навіть строгому стилі, то акцент обов’язково доведеться на поділ.

На даний момент жінкам представлений воістину величезний вибір таких суконь. На щастя, є чимало рекомендацій, які допоможуть зробити усвідомлений вибір і підібрати для себе, щоб купити ідеальне плаття.

Однією з найпростіших рекомендацій по вибору є вибір сукні в залежності від типу фігури:
1. «Трикутник». Власницям розкішних стегон варто придивитися до суконь з струмуючих, повітряних тканин. Причому спідниця обов’язково повинна мати вільний крій, а верх неодмінно декорований. Найкраще в такій ситуації будуть виглядати кокетливі банти або вишивка.
2. «Пісочний годинник». Щасливиці, що володіють цим типом фігури, повинні в обов’язковому порядку звернути увагу на моделі з корсетом і об’ємною спідницею. Лінію талії можна додатково підкреслити аксесуарами, наприклад, оригінальним поясом.
3. «Квадрат». Володіючи таким типом фігури, необхідно виділити всі свої достоїнства. Кращим рішенням сукні тут стане асиметричний верх або трикутний виріз. Так само добре буде виглядати модель, що передбачає широкий ремінь на талії.
4. «Перевернутий трикутник». У цьому випадку акцент варто зробити на стегнах. Відмінно підійдуть моделі суконь з басками або ж розкльошений поділ. Верх повинен бути лаконічним: тонкі бретелі або виріз бандо буде як не можна до речі.

Таким чином, визначивши свій тип фігури, досить просто вибрати і купити плаття і створити свій, унікальний образ.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.