Купити плаття і кросівки – шикарне поєднання для просунутої молоді!

плаття, моделі суконь, плаття по фігурі, плаття прямого кроюКросівки і плаття – шикарне поєднання!

Сучасні дівчата не тільки крокують в ногу з модою, а й часто забігають набагато вперед. Те, що раніше вважалося неприйнятним, сьогодні – норма. Кросівки – прекрасне зручне взуття, тому хочеться носити їх не тільки зі спортивним одягом і джинсами, але і з істинно жіночим елементом образу – сукнею. Як це правильно робити, щоб виглядати стильно і привабливо, ви дізнаєтеся, прочитавши про секрети красивого поєднання, які наведені нижче.

Як поєднувати кросівки з сукнею?

1. Самим жіночним кольором є, безумовно, білий – чистий і свіжий. Саме з нього і варто почати, створюючи нові розкішні образи. Одягайте білі кросівки з короткими сукнями такого ж кольору. Головне правило – тканина сукні не повинна облягати фігуру. Нехай це буде вільний варіант, талія може бути злегка завищена. Тоді ви будете виглядати безпосередньо та чарівно.

2. Виходячи з того, що кросівки відмінно виглядають в поєднанні з джинсами, можна зробити висновок, що джинсова сукня – також відповідний наряд для цього взуття. Вибирайте моделі в стилі «сафарі», тоді ви будете виглядати особливо ефектно.

3. Чи бажаєте по експериментувати? Одягніть кросівки світлого відтінку з облягаючим платтям довжиною нижче колін. Але пам’ятайте, такий варіант підходить тільки тим дівчатам, які не сумніваються в бездоганності своєї фігури.

4. Морський стиль ніколи не виходить з моди. Купити плаття у вигляді подовженої тільняшки з кросівками під колір смужок – шикарний варіант. Такий образ підходить як для прогулянок по місту, так і для будь-якого свята на природі.

Придумуйте нові варіанти. Маєте намір піти в магазин за новою сукнею? Відправляйтеся туди в кросівках, так ви наочно зможете побачити, наскільки стильно виглядає це взуття з жіночними нарядами. Прагніть до нового, втілюйте свої фантазії в життя, і ви завжди будете на висоті!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.