Купити одяг в стилі Casual. Історія модних тенденцій.

posted in: Жіночий одяг | 0

жіночі штаниІсторія модних тенденцій в стилі Casual. Купити одяг жіночий в даному стилі-це бути завжди модною!

Casual. Історії стилю Переглядаючи модні журнали і останні новинки з модного світу, неможливо не звернути увагу на той факт, як часто проскакує слово «casual». Але далеко не кожна людина розуміє, що воно означає, тому й існує безліч різних здогадок на цю тему. Тому давайте спробуємо розібратися в цьому питанні, почавши з самого початку.

Джерелами даного стилю можна вважати початок 50-х років минулого століття, коли з’явилися так звані Teddy-boys, як їх називали в суспільстві. Це були молоді люди, які в післявоєнний час не мали грошей на хорошу освіту і подальшу високооплачувану роботу, але при цьому хотіли бути на такому рівні. Для цього вони купували одяг, в якому ходили досить багаті люди в гарних довгих піджачках, носили елегантні брюки-дудочки і ошатні сорочки з білим комірцем і таким чином вони намагалися обдурити оточуючих.

Мода Casual – це стиль, який частково прийшов на зміну Тедді. Основними його атрибутами стали “помірність і виняткова акуратність”, що відповідало чудовому костюму, під яким знаходилась нейлонова сорочка, що була прикрашена тонкою краваткою; з взуття перевага віддавалася черевикам з гранично вузькими носами, а поверх усього, як бантик на подарунковій упаковці, була куртка, виконана зі штучної шкіри на блискавці, яка на той час стояла нечувані гроші. Але не варто вважати, що Casual складається виключно з вищевказаних стилів він пройшов довгий шлях до свого сучасного вигляду і завойовує з кожним днем все нових і нових шанувальників.

Купити жіночий одяг в стилі Casual і створити свій неповторний образ можна в нашому інтернет магазині – дивіться каталог жіночого одягу.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.