Купити модний снуд, що це?

posted in: Жіночий одяг | 0

Мода на снуд.

Не всі знають, що шарф, кінці якого зшиті, називається снуд. Його легко зробити самостійно з широкого шарфа, палантини або зв’язати з нуля. Також снуд можна знайти і купити в будь-якому модному магазині. Снуд може бути з будь-якого матеріалу – пряжа, шовк, шифон, шерсть, трикотаж. Найбільш поширеним варіантом є в’язаний снуд. Зовсім недавно з’явилися на модних показах хутряні або обшиті хутром снуди.

Снуд досить функціональний аксесуар. В’язаний снуд можна носити як шарф, шаль, палантин, замість шапки як хустку або капюшон і навіть як жилет. Жилет можна зробити з довгого снуда, одягнувши його на тіло і перехрестивши спереду.

Сам по собі, снуд виступає як яскравий і модний аксесуар. Але також, зустрічається і додатково декорований бісером, камінцями, брошками, бахромою і т.д. В’язане плетіння також може мати різні цікаві візерунки як з однотонних ниток, так і з різнокольорових. Можна самостійно прикрасити снуд, якщо він однотонний. Масивна брошка на спадаючому вниз снуді буде виглядати досить вишукано. Чим ближче розташувати брошку від обличчя, тим більше вона підкреслить колір і блиск очей.

Колір снуда необхідно вибирати виходячи від кольору верхнього одягу. Якщо він переважно чорний, коричневий, сірий або білий, то тоді можна підібрати снуд будь-якого яскравого кольору, головне, щоб підходив до лиця. Не всім йдуть яскраві відтінки, у деяких за ними ховається колір очей і волосся, виділяються синці під очима та інші нерівності обличчя. Снуди пастельних відтінків досить універсальне рішення.

Від того, з якого матеріалу снуд залежить матеріал і інших аксесуарів. До в’язаного снуда підходять в’язані мітенки та гетри, а до хутряного – шкіряні рукавички і ботфорти. Також, якщо купити снуд то він підійде до будь-якого верхнього одягу. Варто врахувати, що якщо пуховик має масивний капюшон, то снуд використовувати недоречно. Щоб уникнути перевантаження образу, модний снуд бажано використовувати з такими куртками чи пальто, де немає комірів або капюшонів. Трикотажний снуд гармонійно виглядає на невеликих шкіряних куртках, полушубках.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.