Купити модний шарфик – родзинка до наряду!

Така практична і функціональна річ як жіночий шарф ніколи не вийде з моди. Цей аксесуар додасть шарму до будь-якого вбрання. Виділить вас з навколишнього натовпу. Внесе яскраву нотку в образ. За допомогою шарфика заграє новими фарбами торішнє пальто або куртка. Легкий, що летить або в’язаний великим візерунком, довгий до колін або зовсім короткий – вибирай будь-який, вони є на будь-який смак. Ваша фантазія не обмежена.

Історія створення.

За свідченнями істориків і археологів, шарфи з’явилися в побуті людини близько 2000 років тому. Перші знайдені шарфи виявлені в Китаї, в похованнях древніх воїнів. Як знак особливої ​​відзнаки носилися шарфи в Стародавній Греції. У 19 і 20 століттях популярність цього аксесуара зросла до неймовірних меж. І по нинішній день це один з наймодніших і затребуваних предметів гардероба.

Актуальні і прості способи носіння шарфів.

Найпростіший і простий спосіб – просто накинути шарфик на шию. Такий варіант хороший для вузьких або хутряних шарфів. До того ж довгий вузький шарфик, що звисає уздовж тіла зробить вас стрункіше.

Вузол. Шарф обертаємо навколо шиї і зав’язуємо вузлом спереду. Виходить дуже стильно.

Вузол європейський. Шарф потрібно скласти вдвічі накинути на шию і кінці протягнути в петлю, що утворилася. Дуже просто і оригінально.

Шарф – універсальний аксесуар. Його можна носити не тільки на шиї. Власниці довгого волосся вплітають легкі шарфики в косу. Виглядає така зачіска дуже романтично і додає образу легкість.

Теплі шарфи можна носити в демісезонні на манер капюшона. Дуже добре виглядає цей спосіб з приталеним пальто. Молоді дівчата часто купують і використовують шарфики замість поясів. Дуже яскраво і динамічно виглядає шарф-пояс на джинсах і звужених брюках. Різнобарвний, соковитих відтінків, шарфик можна пов’язати на однотонну сумочку. Виглядає такий аксесуар дуже свіжо і модно.

Не обов’язково купувати дорогі аксесуари, щоб виглядати жінкою з родзинкою. Досить пов’язати на шию шарф і ви не залишитеся непоміченою.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.