Купити красиве ошатне плаття.

posted in: Жіночий одяг | 0

яскраве платтяВаше ошатне вбрання і хороші манери.

Яка жінка не мріє про нове вбрання до свята! А де треба нове купити плаття – там і новий шарфик, туфельки і може бути, сумочка. Підготовка до урочистого заходу завжди процес захоплюючий.

Ідея та втілення.

– За правилами хорошого тону предмети гардероба, а особливо ошатні речі, не прийнято позичати у подруг і знайомих. Виняток можна зробити тільки для членів сім’ї.
– Якщо у вас немає власних ідей з приводу плаття, погортайте журнали, відвідайте інтернет магазини одягу, каталоги, проконсультуйтеся з модельєром, але тільки не займатися плагіатом. Навіть якщо вам дуже сподобалося плаття вашої колеги або подруги, не варто «виготовляти точну копію». Всі вирішать, що у вас просто відсутня фантазія.

Домашня репетиція з сукнею.

– Напередодні вечірки надіньте вечірню сукню і влаштуйте маленьку репетицію, щоб звикнути до нового іміджу. Уміння красиво і невимушено рухатися, знання всіх вигідних «ракурсів» дозволить вам відчувати себе впевнено і розкуто.
– Подивіться на себе в дзеркало з усіх боків і оцініть можливості нової сукні: як ви будете виглядати сидячи у кріслі, на низькому дивані, на високому барном стільці.
– Запам’ятайте, що, сидячи в низькому кріслі або на низькому дивані, краще не класти ногу за ногу. Для красивих ніжок є більш вигідне становище: ноги разом, коліна теж разом (але не притиснуті щосили один до одного), при цьому гомілки злегка нахилені в одну сторону. Чи не забороняється одну ступню закласти за іншу.
– Будьте завбачливі і спробуйте оцінити всі «недоліки» свого вечірнього вбрання. Перевірте, чи не липне плаття до ніг, чи не збирається в складки, чи не вимагає постійного обтягування. Якщо вади знайдені, спробуйте усунути їх.

На вечірці в сукні.

– пам’ятайте про красиву ходу, поставу, жести. Якщо у вас є схильність до зайвої жестикуляції, стежте за собою і не розмахуйте руками. Не слід стояти на широко розставлених ногах, нервово клацати пальцями, смикати мочку вуха або кільце на руці, накручувати на палець локони, відкривати і закривати замок сумочки і нескінченно поправляти зачіску.
– Ні в якому разі (взагалі ніде і ніколи) не підсмикувайте панчохи на людях через плаття!
– Щоб не влаштовувати для себе добровільну тортури тісними і незручними бальними «черевичками», заздалегідь подбайте про взуття. Але навіть якщо ви провели на підборах кілька годин або танцювали всю ніч безперервно, не сидіть, виставивши ноги в наполовину знятих туфлях.
– Не забувайте, що за правилами хорошого тону жінка, коли хоче сісти, не піднімає сукню.
– Якщо ви піднімаєтеся по сходах, намагайтеся робити це красиво і витончено, що неодмінно буде відзначено оточуючими.
– Сідайте на ручку крісла або підлокітник дивана можна тільки в будинку близьких вам людей. Вважається, що непристойно розташовуватися таким чином, якщо в кріслі сидить малознайомий чоловік або жінка, з якою у вас дуже поверхове ознайомлення.
– Згадаймо про те, як сідають в автомобіль. Коли перед вами відкривають дверцята, не слід «крокувати» в машину. За етикетом ви повинні сісти на краєчок сидіння і втягнути всередину ноги. Виходячи з машини, спочатку зіпріться ногами на асфальт, а потім вже піднімайтеся з сидіння.

Інтернет магазин жіночого одягу від виробника STIMMA, пропонує купити одяг оптом і в роздріб недорого!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.